2010.06.21 – Koniec roku szkolnego – podsumowanie roku

Czerwiec 21, 2010 by
Kategoria: Wydarzenia

Tak myślałem ostatnio, kiedy należy dokonać podsumowań ROKU. Na jego koniec, czy też w innym okresie. Cóż, jestem już po tych 7 miesiącach pisania zmęczony, nie wiem jak Grześ,…stąd pomyślałem czas na podsumowanie już teraz, w końcu czas na wakacje :)

Gdy zaczynaliśmy z Grzesiem 13 listopada 2009 roku, strona miała służyć przede wszystkim “zebraniu” wiedzy medycznej jaka jest dostępna i przede wszystkim EDUKACJA! Zdziwicie się, ale tak, tak EDUKACJA i wiedza o niej! Jak można uczyć dzieci z ZD inaczej niż w Polsce były bazą do naszych aktywności. Wysiłek jaki włożyliśmy we Wrocławski Przedszkolny Program Pilotażowy dla Dzieci z ZD “miał być” tutaj opisywany i omawiany, by przekonać innych, że warto.

Przez cały tydzień chciałbym “podsumować” wszystkie zdarzenia i wydarzenia, które miały miejsce w tych 7 miesiącach miejsce. Z pewnością będę pamiętał o WYDARZENIACH typu filmy, które bardzo mocno zaważyły na naszym “polskim życiu osób z ZD”. Konieczne będzie podsumowanie o tym co zdarzyło się w medycynie. Nie obejdzie się także bez EDUKACJI, bo ona jest przyszłością naszych dzieci. A co poza tym:

-jak zmienia się Świat i Europa

-na jakim poziomie socjalizacji są osoby z ZD

-o tym, że świat i Europa się starzeje…i nie ma nowego lidera.

A poza tym powiem tak:

CHCEMY Z GRZESIEM abyście byli bardziej wypoczęci i bardziej uśmiechnięci, więc w najbliższym czasie dokonamy kilka zmian na stronie.

PODCZAS WAKACJI CZEKA WAS KONKURS IZY na najbardziej uśmiechnięte zdjęcie z wakacji, więc już od dzisiaj je róbcie, bo będą nagrody.

W najbliższym czasie na stronie będzie więcej “luźnych” także filmowych tematów. Co prawda Maria i DOWN TV już działają i zabrali mi pomysł :) to się nie poddaję  i będą  filmy :)

Odpoczywajcie i oglądajcie.

Z pozdrowieniami

MY!

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...