2010.09.22 – Dolnoślązacy “Downtown” jest we Wrocławiu

Wrzesień 22, 2010 by
Kategoria: Wydarzenia

Dzięki Ani wiemy, że:

W piątek o godzinie 20.00 w kinie Warszawa, sala NOT, przy ulicy Piłsudskiego 74 odbędzie się premiera dolnośląska filmu "Downtown – miasto downów". Wstęp wolny.

O filmie wielokrotnie na stronie już pisałem chociażby tutaj:http://www.zespoldowna.info/miasto-downw-niezwykly-pokaz-w-kinie-muranw-w-warszawie/ stąd nie będę po raz kolejny pisał o jego wartościach.Praca Piotra i jego przyjaciół jest niezwykła stąd warta polecenia!!! Przyjdźcie!

Komentarze

Liczba komentarzy: 3 do “2010.09.22 – Dolnoślązacy “Downtown” jest we Wrocławiu”
 1. jarek pisze:

  Wiem, że film już niedługo pojawi się w Szczecinie i Szczecinianie weźcie przykład z Zdolnego Śląska: BYŁA CAŁA SALA!!!!

 2. Jola i Emilka pisze:

  Jesteśmy świeżo po obejrzeniu filmu – naprawdę warty obejrzenia. W pozytywny sposób przedstawia pragnienia i marzenia dzieci z ZD. Ich prostota myślenia i autentyczność zachowania w szczególny sposób przyciąga widza do siebie, przekonując iż świat tych dzieci nie musi być w izolacji od naszego. Te światy wspaniale ze sobą współgrają i uzupełniać się w takie wartości jak akceptacja, miłość i wzajemne zrozumienie. Naprawdę polecamy!

 3. Beata i Marek pisze:

  Niezwykłą, magiczną podróż do Downtown odbyliśmy razem z naszym jeszcze nienarodzonym dzieckiem, któremu również udzieliły się pozytywne emocje :-)
  “Świat”, który zobaczyliśmy, urzekł nas swoją uczciwością i wrażliwością. Zobaczyliśmy, że marzenia, emocje i pragnienia młodych ludzi z Zespołem Downa nie różnią się od naszych marzeń – to wcale nie jest inny świat!
  Film nas ujął swoją prostotą, szczerością oraz autentycznością. Były momenty wzruszające oraz zabawne (każdy z nas miał swojego ulubionego bohatera) – mój mąż chce zostać hiphopowcem :-)
  Obowiązkowy film dla wszystkich – może zmieni niektórych dorosłych w lepszych ludzi!
  Na koniec chcielibyśmy podsumować obraz jednym zdaniem: “ktoś kiedyś powiedział, że są to dzieci gorszego Boga” – my uważamy, że są to dzieci lepszego Boga!
  Beata i Marek oraz Szymek

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...