Chciałbym podziękować 6 wspaniałym mamom!

Kwiecień 15, 2017 by
Kategoria: Jak może być fajnie

Poznaliśmy się już ponad 7,5,4 miesięcy temu. Za każdym razem był ten sam powód: JESTEM W CIĄŻY. BĘDĘ MIEĆ DZIECKO Z ZESPOŁEM DOWNA. Wszystkie już urodziłyście i to jest fantastyczne!

Gdy 3 lata temu zaczynałem wspieranie kobiet w ciąży nie spodziewałem się, że uda nam się wspólnie tak wiele. Dzieci rodzą się z trisomią, ale bez wad serca, bez wad układu trawiennego, z dobrym napięcie, “gotowe” do ssania. Jesteście dzielne, tak jak starałyście się w tym roku by im było lepiej, jak zdobywałyście wiedzę … jeszcze mi się nie zdarzyło. Cieszę się, że było warto, cieszę się z tego jak jesteście szczęśliwe i macie dobre plany na przyszłość. Oby było tak dalej. Ja Wam gratuluję i dziękuję, za ten dobry czas.

Piękna nieprawdaż? Uśmiech

image

Komentarze

Liczba komentarzy: 3 do “Chciałbym podziękować 6 wspaniałym mamom!”
 1. iw. pisze:

  Gratuluje serdecznie malenstwa… Sama jestem szczesliwa mama 5 miesiecznej dziewuszki z ZD, cudnej i kochanej i wierze w jej szczesliwa przyszlosc..duzo pracy przed nami, ktora juz dawno sie rozpoczela, usmiech coreczki – bezcenny..pozdrawiam ” swieze ” mamy

 2. Can pisze:

  Odnotowuję to z niechęcią. Jednak mamy wadę serca u jednego dziecka.

  • Daria pisze:

   Na wadę serca nie możemy czasami poradzić, bo wady te powstają w okresie prenatalnym, kiedy jeszcze nie można stwierdzić, czy dziecko będzie miało ZD. Od początku trzeba byłoby zakładać przy każdej ciąży, że może być ona z problemami.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...