Dlaczego?

Marzec 30, 2017 by
Kategoria: U przyjaciół

…dlatego, że autyzm dotyka tak samo osoby z zespołem Downa jak i te bez. Dlatego, że to jest to także problem rodziców i to szokujący, gdy “umiera” dziecko które widzieli, którego się spodziewali…a staje się kimś i czymś jak …skała.

Dlaczego tym razem chciałem pokazać Wam choć trochę, że istnieje autyzm…dlatego, że mamy go co raz więcej i nie w tej komunikacyjnej “wersji” ale w tej z którą nikt sobie nie radzi, także ja. Chciałbym w ten sposób także Was nauczyć jednego: dopóki nie wejdziecie w “buty” drugiego rodzica nie oceniajcie go, nie konkurujcie z nim o “dramat” życia. Budujcie coś razem, szukajcie rozwiązań…bo na koniec okazuje się, że politycy nie dają Wam wsparcia i nie oferują Wam alternatywy, wiec pozostaje współpracować razem, by w imię całości osiągnąć coś dla siebie.

To jest autyzm, którego w telewizji nie pokazują. Zdarza się co raz częściej także w zespole Downa. Dla mnie norma, dla wielu z Was będzie szokujący…ale tym bardziej pomyślcie o tym, że należy żyć i pracować razem, bez licytowania się by tworzyć system wspólny dla nas wszystkich.

https://www.youtube.com/watch?v=JsJ154jWRsU&app=desktop

image

Komentarze

1 Komentarz do “Dlaczego?”
  1. michal n pisze:

    Dlatego wkurza mnie ze inni nie rozumieja dlaczwgo niektórzy z nas mają obawy przed szczepieniem i nie szczepia.Tłumaczenie ja swoje dzieci szczepilam i nic im nie jest nie logiczne tak samo jak robienie z rodziców dziwakow jak powiedzą ze dziecko cofnąło się po podaniu szczepionki. Nie oceniamy innych bo niektórzy mieli dużo szczęścia ze w tej rosyjskiej ruletce pod nazwa szczepienie nie było naboju który mógł wywołać autyzm

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...