“Jeżeli to taki dobry artykuł, dlaczego atakujecie Bardziej Kochanych?”

Marzec 19, 2018 by
Kategoria: Po prostu życie

Ten artykuł dał przestrzeń i aprobatę do eliminacji niepełnosprawności każdej, przez rodziców dziecka niepełnosprawnego. Osoby w postaci Państwa Suchcickich nie mają prawa eliminować ich z życia, a zrobili to i muszą być tego świadomi.

Dowody selektywne…warto poczytać tylko “pozytywne” komentarze:

“Świetny wywiad. Facet powiedział całą prawdę! Rodzice dzieci niepełnosprawnych mają klepać biedę, bo tak ktoś wymyślił -szara strefa pracujących matek też fakt-. Lekarze katolicy nie informujący o tym że na USG widzą że dziecko jest chore -też fakt. Nie ma się do czego przyczepić, same fakty.”

“Bardzo potrzebny artykuł. Wreszcie jakiś głos rozsądku.
Ta – pożal się Boże – integracja w oświacie to wielkie oszustwo wobec chorych dzieci. Downów i z upośledzeniami intelektualnymi, ale też tych z ADHD. Bo oszukuje się je, że mogą tyle samo, co pełnosprawni czy niezaburzeni rówieśnicy. Nie mogą. Zwłaszcza, gdy wyjdą już z wieku przedszkolnego. I nigdy nie będą mogli. Integracja uprawia kłamstwo. A brak szkół specjalnych odbiera tylko upośledzonym szansę na opiekę wyspecjalizowanych pedagogów i na terapię (np. ADHD) albo kształcenie dostosowane do ich możliwości przyswojenia wiedzy, opanowania umiejętności i potem ich wykorzystania po to, by przystosować ich do w miarę samodzielnego życia – w miarę, bo nigdy nie w pełni, jak to jest z Downami. Szansę na nauczenie ich prostych prac, by ich życiu nadać jakiś sens. Życiu w środowisku dla nich zrozumiałym, wśród podobnych ludzi.
Taka integracja jest również szkodliwa dla dzieci pełnosprawnych, bo odbija się w wprost na efektywnym czasie procesu dydaktycznego.
Pomylono kompletnie pojęcia. Co innego integracja upośledzonych ruchowo, a co innego upośledzonych umysłowo. Całe szczęście, że w imię jakże opłacalnej dla państwa „integracji” nie zlikwidowano szkół dla niewidzących i głuchoniemych.
Niestety do tego dokłada się problem wielu rodziców – problem nieprzepracowanego wyparcia.”

“Proponuję aby kolejni rodzice pisali o swym życiu z dzieckiem z zespołem Downa. Może otworzy to oczy młodym kobietom na szarą rzeczywistość i przestaną wierzyć w szerzoną propagandę i bredzenie KK, w te wszystkie średniowieczne bzdury , które głosi. Zachęta do rodzenia chorych "uszkodzonych, zdeformowanych płodów " może pochodzić tylko z ust okrutnika , barbarzyńcy. Na dodatek ten cynik nie był w stanie spłodzić własnego dziecka”

“W cywilizowanych krajach kobiety mają doskonała opiekę i wiedzą bardzo wcześnie o chorobach płodu. Mogą zdecydować o aborcji. Na zachodzie, nie dziwimy się , człowiek z Downem postrzegany jest jak sprowadzony świadomie na świat wybryk natury”.

"dziecko z zespołem Downa jest darem Bożym"
Nieźle pokręcony jest ten wasz Bóg.”

“Ja pamiętam, że down to było wyzwisko, jak kretyn, debil itd.”

Panie Andrzeju z tego wynika, że WSPARŁ PAN TYCH, KTÓRZY CHCĄ PEŁNEJ ABORCJI, WYKLUCZENIA SPOŁECZNEGO WSZYSTKICH NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI I ZAAKCEPTOWAŁ PAN, ŻE PANA CÓRKA I JEJ PRZYJACIELE BĘDĄ WYTYKANI NA ULICY.

Największy wróg ludzi niepełnosprawnych nie wymyśliłby niczego bardziej genialnego od tego, co wymyślił Pan.

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do ““Jeżeli to taki dobry artykuł, dlaczego atakujecie Bardziej Kochanych?””
  1. Maga pisze:

    Bardzo smutny wywiad…komentarze jeszcze smutniejsze..O co chodzi?Przecież jeśli my nie okazemy szacunku własnym dzieciom,sobom z ZD to czego mamy oczekiwać od innych? Brak slow…Trzeba sie temu przeciwstawić bo w mediach warszawskich tylko narracja Państwa S.

  2. Gaj pisze:

    Artykuł Suchcickich wcale nie jest świetny, to zwykłe marudzenie, narzekanie i przelewanie winy za własne nieudacznictwo na dziecko. Ludzie z Trisomia sa wspaniali, z piatki moich dzieci to od tego z trisomia mam najwiecej dobrej energii i może dzieki niemu spełniłam wszystkie marzenia rodzinne i zawodowe.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...