Liczba ciąż utraconych rośnie.

Wrzesień 21, 2017 by
Kategoria: MTHFR i inne polimorfizmy

Z perspektywy już 6 lat mojego zajmowania się wspieraniem kobiet by mogły zajść w ciążę, przyszedł czas na pytanie do samego siebie: czy liczba problemów z zajściem w ciąży i problemów z jej utrzymaniem rośnie, czy tylko to koicydencja i więcej osób się zgłasza do mnie. Poszukałem obiektywnych materiałów na ten temat i trochę mnie to zdenerwowało.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/28832895/

image

Dla mnie powyższy raport jest potwierdzeniem moich wyobrażeń. Mówi on o 10 letniej obserwacji przypadków utraty ciąży w Szwecji i obejmuje okres od 2003 do 2012. Mówi on, że w grupie kobiet w wieku 18-42 nastąpił wzrost utraty ciąży aż o 74%.

Dla mnie to szok. Patrząc na ostatnie lata, gdzie w sposób świadomy obserwuję czynniki wpływające na taki stan, to boję się że w ostatnich latach ten poziom jest jeszcze wyższy i nie dziwi mnie zatem liczba telefonów z prośbą o pomoc bo “…po raz 2, 3,…6 poroniłam”. Nasz świat się zmienia i nasze życie, stąd apeluję do Was potencjalni rodzice przygotowujcie się obydwoje do ciąży, pilnujcie diety i swoich jelit, planujcie swoje dzieci bo w czasach “zła” nie ma miejsca na pochopne decyzje.

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “Liczba ciąż utraconych rośnie.”
  1. Anna Romaniuk pisze:

    Dlatego Szwecja zabroniła fortyfikacji mąki i płatków śniadaniowych kwasem foliowym. Szwedzi mają wysoki procent homozygot MTHFR 677. Dla nosicieli Mutacji MTHFR kwas foliowy jest toksyczny.

  2. erty pisze:

    Przecież taki był plan NWO i Billa Gates’a, tak wyniszczyć ludzi szczepionkami, GMO, wszechobecna chemią i wysoko przetworzonym jedzeniem by nie mogli się rozmnażać. ONI chcą wyludnić ziemię. Mają kasę, mają władzę, pozostaje im tylko mieć kontrole nad innymi, bo więcej już osiągnąć nie mogą. Szczepcie więcej swoje dzieci, na 10w1 naraz a Polaków wg planu zostanie 15 mln, taniej siły roboczej dla zachodnich bogatych państw gdzie jest wolność wyboru.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...