“Mamy te same potrzeby i chcemy tego samego co wszyscy!”

Listopad 13, 2018 by
Kategoria: Po prostu życie

Nigdy nie przeczytałem tak wiele hejtu jak pod informacją o tym, że Kayla McKeon została oficjalnym lobbystą w Washington DC. Dzisiaj myślę, że jej działalność już znaczy więcej niż wiele reklam na Times Sq. w Nowym Jorku dla cąłej Ameryki…i żałuję, że nie ma takiej osoby w Polsce.

image

https://www.myndnow.com/news/bismarck-news/first-washington-dc-lobbyist-with-down-syndrome-visits-north-dakota/1582997926

Czytając relację z jej spotkania bije w oczy te zdanie: “Mamy tak dużo różnych potencjałów, chcemy pokazać nasze umiejętności a nie nasze upośledzenia”.

Spotkania jakie organizuje dotyczą nie tylko ustaw jak wielu by myślało w pierwszej chwili, jakie mają być uchwalane w Kongresie i Senacie USA, ale po prostu życia. Kayla to sportowiec i lubi wyzwania. Jak ogląda się jej relacje z różnych spraw dotyczących edukacji, leczenia, aktywności sportowej osób niepełnosprawnych, to nabiera się przekonania, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu…wywołuje szacunek swoimi osiągnięciami, swoją komunikatywnością i pomysłami. Zwracam Waszą uwagę na tą osobę, bo warto mieć dobry przykład. Popatrzcie na jej blog, to jest przykład dobrego życia.

http://nddac.org/

http://kaylamckeon.com/blog/

image

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...