Nie będzie domów dla autystów ze względów finansowych.

Styczeń 9, 2019 by
Kategoria: Po prostu życie

Jeżeli wciąż myślicie, że ten rząd populistyczny myśli o Waszych dzieciach, obudźcie się i popatrzcie co zrobiono z autystami, ich projektem domów opieki. Wy, rodzice dzieci z ZD nawet nie myślicie o tym…inaczej niż rodzice dzieci/dorosłych z autyzmem, których nikt nie chce, których nikt nigdy nie traktuje jak dziecko…bez względu na wiek…jak w  ZD.

Ja miałem szczęście, że powstało Bonitum dzięki pracy rodziców i środkom Unii Europejskiej. W Kamila “roczniku” jest prawie 20 osób, z tego 5 jest w Bonitum. Pozostali nie mają swojego miejsca, bo są za młodzi do DPSu, za agresywni do “psychiatryka”, a jeszcze nie zabili swoich rodziców, by wylądować w więzieniu. Takie jest państwo, które chce tylko rządzić, wymuszać posłuszeństwo i im bardziej jest populistyczne tym bardziej wyklucza.

WYKLUCZA!

JEŻELI MYŚLICIE, ŻE WSZYSTKO SAMO SIĘ ZROBI I WASZE DZIECI Z ZD ZNAJDĄ SWOJE MIEJSCE… to się MYLICIE! Państwo tego nie zrobi, a WY o tym nie myślicie…bo ZD to jak “grypa “ sam się wyleczy… a starość w wieku 20,30,40 lat będzie faktem, a starość Waszych dzieci, będzie też Waszą starością…warto myśleć.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,24332358,rzad-odwoluje-obietnice-budowy-specjalnych-domow-dla-doroslych.html

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...