Pływanie ponad wszystko, Tato Kuby! cz.5

grudzień 26, 2010 by
Kategoria: Sport

To jest Mistrz i Profesjonalista. Prezentuję: Andy Miyares

Andy ma dziewczynę, ma pracę i chce być szczęśliwy. Jak wiele osiągnął dzięki pływaniu!

…a tutaj z Mistrzami jeszcze raz Kati i Micheal!

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “Pływanie ponad wszystko, Tato Kuby! cz.5”
 1. Tato Kuby pisze:

  Nie ma w Polsce zorganizowanego sportu ludzi niepełnosprawnych intelektualnie, chociaż jest to tak ważny obszar ich życia. Liczę,że kiedy powstanie Federacja Stowarzyszeń stanie się to podstawą sprawą dla jej działalności. Od wielu lat zajmuję się sportem wraz z Kubą i myślę, że mamy kilka dobrych pomysłów. Chętnie włączylibyśmy w taką działalność federacji.
  Tato Kuby

 2. Tato Kuby pisze:

  STYCZEŃ 2017
  Trenujemy pięć razy w tygodniu, jak profesjonalni zawodnicy pod okiem trenerów w klubie pełnosprawnych zawodników. Kuba skończył w ubiegłym roku szkołę i i pozostał nam sport. Sport, którego tak naprawdę w Polsce nie ma dla niepełnosprawnych intelektualnie.
  Za próbę zmian w Stowarzyszeniu Olimpiady Specjalne Polska Kuba płaci wysoką cenę- nie może startować w zawodach. Płaci za “winy ojca”. W ubiegłym roku nie wystartował ani razu w Polsce, chociaż został sportowcem roku w Niemczech. Obecnie czekamy na odpowiedź pełnomocnika prawnego Olimpiad Specjalnych (również taki człowiek pracuje wśród rzeszy urzędników polskiego stowarzyszenia) na zgłoszone przez nas zapytania i wnioski dotyczące niefunkcjonalnego Stowarzyszenia. Odpowiedzi na razie nie ma.
  Wśród naszych życzeń na rok 2017 jest nadzieja, że prawdziwy sport dla ludzi niepełnosprawnych intelektualnie w Polsce zacznie funkcjonować. Oby
  Tato Kuby

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...