Po co jest ta strona? Ciągle się zmienia potrzeba informacji.

Październik 17, 2017 by
Kategoria: Po prostu życie

Dostałem pytanie: do kogo jest adresowana ta strona? komu przekazuję to wszystko?

Odpowiedź zawsze jest banalnie prosta: piszę dla siebie mając nadzieję, że ktoś z moich doświadczeń skorzysta…jednak czas modyfikuje moje podejście. Pierwsza modyfikacja polegała na tym, że rodzicami dzieci z ZD są ludzie, którzy często mieli problem z zajściem w ciążę. Potem chcieli drugie i był problem. Okazało się, że wiedza na świecie w tym temacie jest i warto ją przetłumaczyć i wyjaśniać. Przy okazji wiele par korzysta z tej wiedzy, a ja stałem się wujkiem dla wielu dzieci…choć wielu ludziom nie umiałem pomóc.

Potem pojawił się temat autyzmu, który w rodzinach dzieci z ZD towarzyszy u kolejnych dzieci lub na odwrót…a teraz raka. Jak popatrzę na te wszystkie problemy mogę powiedzieć, że są bardzo bliskie sobie…i może dzięki temu uda się pomóc choć jeszcze jednej osobie, tłumacząc wiedzę która jest.

Zatem stronę prowadzę dla siebie, dzięki Grzesiowi któremu dziękuję za wszystko, a cieszę się niezmiernie, gdy Wy możecie uczyć się na moich błędach. Dziękuję Wam wszystkim za to bez względu czego szukacie.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...