Pracuję bo mam super pracodawcę

Listopad 13, 2009 by
Kategoria: Moja praca, mój dom

Canada Mortgage and Housing zdobyła nagrodę na najlepszego pracodawcę.

21 lutego odbyło się oficjalne rozdanie nagród na najlepszego pracodawcę. Canada Mortgage and Housing wygrało, bo oprócz wyników istotni są ludzie.

vip

CMHC Vice Prezydent Gail Tolley razem z  Heather Green która ma zespół Downa

Gail Tolley zatrudnia w swojej firmie 4 osoby z zespołem Downa. Są jej przyjaciółmi, pamięta i ich urodzinach, a oni o jej. Rozpoczęła program zatrudniania osób z zespołem Downa 15 lat temu. Na początku była ich 4, jednakże w 2002 roku jedna z osób musiała odejść. Dzisiaj wciąż są w 3.

Pracuje tutaj Green, która odpowiedzialna jest za funkcjonowanie biura. Przygotowuje pokoje do spotkań, ustala kalendarz spotkań firmowych oraz kontroluję proces niszczenia wszystkich dokumentów papierowych.

Knoll jest “listonoszem” jak o nim mówią pracownicy CMHC. Zawsze umie dostarczyć dobre słowo razem z pocztą, czy też przesyłką. Panuje nad obiegiem dokumentów.

Harford jest potężnym facetem. Świetnie znajduje się przy projektach aranżacji nowych biur i domów. Zna się na wielu ciekawych rzeczach, mówi Gail!

Każda z osób pracuje w zespole zarządzanym przez menadżera. Cała trójka ma swoje spotkania w każdy piątek, a podczas lunchu w co 2 czwartek spotykają się razem ze swoimi managerami na launchu i omawiają ich problemy.

Cała trójka skończyła już 42 lata i mają nadzieję, że z takim pracodawcą będą pracować tutaj do 65 roku życia.

Żródło:The Gazette (Montreal) 2009

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...