Rodzicu: jesteś WIELKI!

Styczeń 12, 2018 by
Kategoria: Po prostu życie

Gdy Rodzic dowiaduje się, że będzie mieć dziecko z ZD w Polsce, pierwszą osobą która pokazuje wobec niego i jego dziecka pogardę jest człowiek, który powinien go wspierać. Potem w ankiecie dowiaduję się, że jest on osobą wspaniałą mimo wszystko, a ja rodzic jestem czymś złym dla mojego dziecka, bo mu szkodzę, gdy go nie ma, bo on nie chce być ze mną. Dzisiaj już mam tego poniżenia dość. RODZICU JESTEŚ WIELKI BO CI SIĘ CHCE, BO WIERZYSZ W SWOJE DZIECKO!

Internet nas wyzwolił z zależności od złych lekarzy i naukowców…bo są też tacy którzy są dobrzy, ale trzeba ich szukać. Internet pozwolił nam uciec od manipulacji, ego lekarzy i polskich naukowców, bo udowodnił jakim brakiem wiedzy się charakteryzują. Przyszedł czas też na nas.

Jeżeli walczymy z dogmatyzmem, wykluczeniem dotyczących naszych dzieci, walczmy z upodleniem systemowym jaki inicjują lekarze “systemowi” w Polsce w stosunku do nas rodziców. Nie musimy iść do nich na kolanach. Nie trzeba ich prosić o cokolwiek, tytułem akceptacji lekceważenia naszej pracy, naszych wysiłków. Może to jest czas powiedzieć złym ludziom dość?! Czego mamy się bać, gdy nic z tego tytułu nie stracimy, skoro i tak nic nie wiedzą i nic nie chcą zrobić dla nas?!

Dzisiaj wszystko możemy zmienić, negując złego człowieka i wybierając dobrego człowieka. Przecież na koniec i tak zostajemy sami z naszymi dziećmi, dlatego też jesteśmy WIELCY w swoim osamotnionym wysiłku.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...