W Polsce mamy zbyt wielu bogów, a będziemy mieli ich jeszcze więcej.

Listopad 27, 2018 by
Kategoria: Po prostu życie

Powtarzam to po raz kolejny: gdybym nie był świadkiem ludzkich dramatów, być może nie zwracałbym na to uwagi, ale nie mogę przejść obok tego, jak partia rządząca niszczy wolność wyborów w taki sposób, jak to robi. Dzisiaj wszyscy wszystkich źle traktują i oszukują tytułem bycia bogiem, często bezkarnym, decydującym nad wszystkimi i wszystkim. Senat chce dać prawo do bycia bogiem już nie tylko lekarzom, ale i diagnostom, by w ten sposób zablokować aborcję….a to i tak nic to nie da tylko zwiększy problemy, dramaty, ale i wyjazdy turystyczne.

To spowoduje, że na ludzie popełniający błędy w imię swojego prawa, byciem bogiem, będą oszukiwali teraz masowo kobiety i nie będą ich informować o wadach genetycznych płodów. W efekcie znów zaskoczenie, jak to ma miejsce już teraz na wschodzie Polski, bo z drwiną i zadufaniem, kobieta słyszy w 24 tygodniu: “…uratowałem Pani dziecko i będzie Pani mieć Downa!”

A ten rząd jak nic nie zrobił dla ludzi niepełnosprawnych tak nie zrobił, nie zrobi, a wciąż tymi samymi metodami, “rozporządzeniami, ustawami, instrukcjami” ogranicza możliwości zdrowotne, edukacyjne, pracy i socjalizacji dla osób niepełnosprawnych, którym każe się rodzić. Jak to nazwać?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24203290,senatorowie-znalezli-sposob-by-ograniczyc-legalne-aborcje.html

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...