Wierzę w ciężką pracę, wierzę w rodziców i ich chęć do przetrwania.

Styczeń 4, 2019 by
Kategoria: Po prostu życie

Wczoraj napisałem co jest złego, co złego przyniósł rok 2018. Teraz o tym co mi dał rok 2018 pozytywnego.

SIŁA RODZICA!

Jestem pełen podziwu dla tych rodziców, którzy mają siłę tworzyć dla innych a przy okazji dla siebie. BONITUM miejsce, gdzie Kamil znalazł swoje miejsce zrobiło na mnie wrażenie. Zbudowane dzięki poświęceniu rodziców, działa tak jak byśmy chcieli, by działało. Zmotywowało mnie do tego, by chcieć więcej dla innych.

SIŁA PRZYPADKU!

To był przypadek, że weszliśmy w góry, że spotkaliśmy tylu ludzi na szlakach. To był przypadek, którego nikt wcześniej nie próbował kształtować, a dał nam bardzo dużo dobrego.

SIŁA WIEDZY!

Im więcej wiemy o nas samych, o naszych dzieciach, tym łatwiej nam żyć. Może to zabrzmi głupio, ale chyba się zestarzałem na tyle, że zrozumiałem jaką siłą jest wiedza, jak potrafi adaptować nas do sytuacji, przed jaką stoimy.

SIŁA DZIECKA!

W tym roku Janek stał się świadomy na tyle, że możemy powiedzieć co robi specjalnie, a co przypadkiem. Jego ograniczenia są teraz jednoznaczne i trudno powiedzieć, by mogły się one dramatycznie w tym momencie zmienić…ale on ma swoją siłę, która wiele zmienia. Zastanawiałem się jak opisać te moje uczucie…ale nie umiem tego. Z jednej strony jest osobą, która ma wszędzie “sufity”…ale nagle jest błysk i jakiś jeden “odpada” i Janek staje się inny….jaki? Nie wiem, na pewno inny.

SIŁA DZIELENIA SIĘ RADOŚCIĄ!

Uwielbiam, gdy umiecie się dzielić radością – Waszą. Jest to nietypowe. Popatrzcie na siebie: każdy z Was jak zacznie opowiadać o tym co go boli…może o tym mówić godzinami. Jak trudno mówić o czymś dobrym. Dziękuję bardzo Wszystkim, którzy dzielili się ze mną radością, uśmiechem i pozytywnym życiem…było to fajne doświadczenie, mocno mnie dopingujące. Oby trwało jak najdłużej.

collage-1546191969954

To Zosia!

Rok 2019 zaczynamy, mam nadzieję że będzie dobry dla nas wszystkich.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...