Halloween – mój pierwszy bal przebierańców!!!

luty 5, 2010 by
Kategoria: Przedszkole Ani i Jasia

Hmmm za kogo by się tu przebrać? Ja chcę być motylkiem, a ja piratem…a może kosmonautą???….nieeee ja jednak chcę być krówką !!!! Takie rozterki przeżywały dzieci z przedszkola Jasia i Ani tuż przed balem halloweenowym, który odbył się 30.10.2009r. Oczywiście panie również musiały być przebrane

Oto kilka naszych zdjęć z zabaw halloweenowych:

 DSC02785  DSC02811

Tutaj na górze i tutaj na dole jest Agatka, która mi pomaga z pewnością tak Jaś by podpisał te zdjęcie. Dziękuję  Ci Agatko!

DSC02883DSC02787

DSC02874 DSC02875 DSC02899 

 

A tu Krówka dzielnie daje sobie radę!

Komentarze

Liczba komentarzy: 4 do “Halloween – mój pierwszy bal przebierańców!!!”
 1. Ilona pisze:

  Witam serdecznie.
  Mialam okazje poznać Jasia.Jasiu to cuuuuudowne dziecko !!!! moja Agatka bardzo pokochała Jasia ,bardzo lubi sie z nim bawic!!!! Dziekuje Wam za to.

 2. Ilona pisze:

  Dziekuje za Jasia!! Jest mnóstwo dowodów na to jak bardzo nasze dzieci sie kochaja.Agatka bez przerwy opowiada :Jasiu byl dzisiaj w przedszkolu , Ania była chora ,Jasiu przytulał sie do mnie , Ania sie usmiecha,Jasiowi podobały sie moje gumki do włosów…bez przerwy tylko Jasiu i Ania :)
  Jestem szczesliwa ,ze moja coreczka tak bardzo lubi chodzic do przedszkola do którego chodza takie dzieci jak Jasiu i Ania.
  Widziałam jak nasze dzieci sie witaja,jak Jasiu “leci ” przywitac sie z Agatka ,jak tancza “…i kochaja sie te misie przytulaja swoje pysie…”TO JEST CUDOWNE!!! Słyszałam z ust Jasia AGATKA -łzy same cisna sie do oczu!!!
  Wielki ukłon dla naszych cuuuuudownych opiekunek!!!!!!

 3. jarek pisze:

  Dawno nikt nie dał mi tyle radości! Dziękuję

 4. p ASIA pisze:

  Jaś zawsze rano wita dzieci, podaję im rączkę, mówi cześć, ostatnio próbuje dzień dobry, powtarza imię … ale najpiękniej na świecie stoi w pociągu z dziećmi ( “jadąc” do łazienki),b ładnie ilustruje ruchem piosenki, uczestniczy w zabawach ruchowych… Jak mówi p Ania ” Nasz Janek”!!:)a Jaś odwdzięcza się Paniom za opiekę miłymi słowami- Maniiii!!:)(czyli Pani:)

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...