Nowa zakładka, nowy uśmiech, oby trwał!

lipiec 21, 2010 by
Kategoria: Historie

Z tym pomysłem nosiliśmy się z Grzesiem długo. Wielu z Was podpowiadało nam, ŻE TO ISTOTNY POMYSŁ. Beata podrzuciła ciepły tytuł: OKIENKO NA ŚWIAT RADOŚCI, a ja obserwowałem “czarny humor” mojej żony.

Gdy w końcu dostałem w ręce książkę Jean-Louisa Fourniera TATO GDZIE JEDZIEMY! (tutaj o niej :http://www.zespoldowna.info/ksiazka-prawie-o-mnie-i-mojej-rodzinie-alez-sie-usmialem/)

pomyślałem, że to już czas się śmiać!!!!

więc mamy zakładkę do śmiechu. Jest podzielona na 2 części: HISTORIE i OBRAZY. W tej pierwszej będę umieszczał Wasze śmieszne historie i będzie miejsce na komentarze tych historii. W tej drugiej będą zdjęcia i śmieszne filmy.

BO TYLKO Z TAKIMI DZIEĆMI MOŻNA SIĘ ŚMIAĆ, NIEPRAWDAŻ AGNIESZKO?

To w kontekście naszej wczorajszej rozmowy, gdy Agnieszka opowiadała jak to z ojcami jest na wakacjach, których normalnie nie ma, bo PRZECIEŻ są w pracy. Gdy mówią moje małe łobuzy, a matki chętnie zwiększyłyby dawkę rispoleptu bo o 10.00 już mają dość :)

Jak ją znaleźć: obok zakładki KONKURS macie nasze OKIENKO. Wystarczy kliknąć. TAM TEŻ jest ”Wasz najwspanialszy początek”, czyli TATO GDZIE JEDZIEMY! z komentarzami!!!

image

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...