Dziękuję za Wakacje moich synów!…Jana

sierpień 29, 2022 by
Kategoria: Jak może być fajnie

Chciałem podziękować Wszystkim tym, którzy przekonali nas w tym roku do rewolucyjnych wręcz decyzji. Jak zwykle okazało się, że strach rodzica nie jest uzasadniony choć przez sekundę. Dziękuję Akademii Ruch Dla Zdrowia, Pani Asi i Panu Krzyśkowi za to, że swoim profesjonalizmem i dobrocią, po raz kolejny, już drugi raz, przekonali nas do tego by Janek z nimi pojechał. Dziękuję, że potrafili spotkać się z innymi ludźmi takimi jak Pani Martyna, którzy wspierali Janka w jego pobycie bez rodziców. Dla mnie to było najlepszy z prezentów jaki mogłem sobie wyobrazić: dla syna, dla nas jego rodziców.

…a potem oglądaliśmy filmy i te informacje. Po raz kolejny przekonałem się co do jednego: BEZ NAJLEPSZYCH LUDZI NIE MA ŻYCIA DLA NASZYCH DZIECI.

Janek był samodzielny i współpracował w zespole. Był odważny, bo woda to coś nowego dla niego, ale i ostrożny. Nauczył się nowego życia, tym bardziej że po angielsku i włosku…no i ta pizza i makarony, to była największa nagroda.

Ten film, który już tak wiele razy oglądałem, namawia mnie stale do jednego: Janek miał świetny czas razem z tak Wspaniałymi Ludźmi, z Koleżankami i Kolegami. Dziękuję Wam wszystkim jeszcze raz i pokazuję film zrobiony przez Aigary.

To nie były jedyne Janka “wakacje”. Dzięki Stowarzyszeniu RAZEM miał możliwość być na półkoloniach pełnych wrażeń. Mai, Andrzejowi i Wszystkim, którzy wspierali go wtedy także bardzo dziękuję i pamiętam o tym, co dla niego zrobiliście po raz kolejny.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...