Jeden dzień samotności.

lipiec 3, 2023 by
Kategoria: Jak może być fajnie

Jeden dzień samotności to brzmi dramatycznie. Jeden dzień samotności dla mnie oznacza coś innego, z czym nie umiałem sobie poradzić przed. Dobrze, że samotność przeżywałem z Asią. To była wyjątkowa SAMOTNOŚĆ dla nas, bo zdarza się raz.

Janek był we Francji na kolonii ze Wspaniałymi Ludźmi. Kamil wyjechał na wakacje do Wspaniałej Rodziny. Nagle przez 24 h byliśmy bez nich. Po raz pierwszy umieliśmy się zorganizować i wspólnie coś zobaczyć, odpocząć i się śmiać. To była niespodzianka, że umiemy się cieszyć, śmiać i korzystać z tych chwil jakie dostaliśmy dla siebie. Cieszę się, że spędziliśmy je Złotoryji, w Krainie Wygasłych Wulkanów, a nie Na Orlej Perci Uśmiech.

Dziękuję Wszystkim tym, którzy dali nam taką szansę. Dziękuję Nam, że umieliśmy te 24 godziny dać sobie. Doceniam te chwile, których nigdy nie znamy, dopóki nie miną.

Komentarze

1 Komentarz do “Jeden dzień samotności.”
  1. Kolumb pisze:

    To nie jest łatwe spędzić czas inaczej nagle znajdując się w zupełnie odmiennej sytuacji. Ale jesteś Mistrzem organizacji. Przynajmniej tak Cię postrzegam. Pozdrawiam Ciebie I Asię.
    Kolumb

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...