REMO KIDS czyli czarodziejska perkusja

listopad 24, 2009 by
Kategoria: Polecamy

dr

Już dwa lata śnimy o tym instrumencie, wierząc, ze w końcu się uda. Ma niesamowity dźwięk i na integracji sensorycznej jest oblegany przez wszystkie dzieci. Trudno go kupić, gdyż jest w sprzedaży jedynie przed Świętami i do tego w USA, ale polecam.

Komentarze

Liczba komentarzy: 6 do “REMO KIDS czyli czarodziejska perkusja”
 1. Albert pisze:

  Jarek,

  Czy będziesz może zakupował to cacko. Bo jezeli tak to może dałoby radę dorzucić się do Twoejego zamówienia. A ile to kosztuje?

  pozdr,

 2. Iza pisze:

  Jarku!
  Nie wiem, gdzie wcześniej szukałeś tego bębenka, bo ja znalazłam go na stronie internetowej: http://www.remo.com, słynnej firmy produkującej naciągi do perkusji, i jak się okazuje nie tylko. Jest w sprzedaży wysyłkowej i myślę,że jest dostępny. Rzeczywiście instrumencik przepiękny i musi brzmieć niezle. Pozdrawiam.

  • Iza pisze:

   No, tak. Mogłam przypuszczać, że zrobiłeś już w tej sprawie wszystko!
   Ja też chcę się przyłączyć do Waszego zamówienia. Podoba mi się właśnie ten: z pałeczkami filcowymi.

 3. Jarek pisze:

  Izo, my bo nie tylko ja, od 2 lat próbujemy kupić te cudo. Istnieją 2 ograniczenia: FRIMA REMO NIE SPRZEDAJE SWOICH PRODUKTÓW z LINI REMO KIDS POZA USA, REMO KIDS W TEJ WERSJI JEST SPRZEDAWANE TYLKO OD 1 PAŹDZIERNIKA DO 24 GRUDNIA. Najkorzystniej wtedy skorzystać jest z oferty Amazonu: http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_0_6?url=search-alias%3Daps&field-keywords=remo+kids+drums&sprefix=remo+k.
  Jednak po tych 2 latach mogę powiedzieć, że już w ciągu kilku dni, profesjonalny dystrybutor REMO w Polsce, podejmie prawdopodobnie pozytywną decyzję o importcie tych produktów dla nas. Czekam właśnie na informację.

 4. Jarek pisze:

  już o tym myślę!

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...