WDSD 2017 w Europie. Mój głos się liczy!

Luty 12, 2017 by
Kategoria: 2017

EDSA planuje także swój dzień osób z zespołem Downa w Europie. Jak napisała Cora, będąc częścią Europy, Polska stanie się także częścią apelu do polityków Europarlamentu. Mamy zatem WSZYSCY, nie tylko ja, możliwość opowiedzenia parlamentarzystom o naszej sprawie!

Na czym będzie akcja polegać?

1.Będziemy mieli ten apel:

image

2.Będziemy mieli mam nadzieję 21 zdjęć, które staną w Europarlamencie.

3.Jak relacjonuje Cora:

“On 21st march 2017 the World Down Syndrome day will be celebrated in the European Parliament. This event will be organized by the WYA (World Youth Alliance) in collaboration with the Jerome Le Jeune Foundation. the EDSA board has decided to participate in this event.

Information: https://www.wya.net/event/world-down-syndrome-day-2017-in-the-european-parliament/ “ czyli 21 marca osoby z ZD, które mogą przybyć do Brukseli będą brały udział w evencie zorganizowanym przez WYA, the Jerome Le Jeune Foundation i wspieranym przez EDSA. Program zaczyna się o godzinie 13 i będzie trwał do 18.00.

4.Celem jest głównie przekonanie Europarlamentarzystów do wsparcia finansowego programu badań nad zespołem Downa. Mam nadzieję, że my chociaż mailowo też damy to zrobić jeszcze raz.

5.Polecam wrócić do akcji tutaj:

http://www.zespoldowna.info/list-od-prezydenta-edsa-do-wszystkich-czlonkow-i-rodzicow-dzieci-z-zespolem-downa-w-europie.html

http://www.zespoldowna.info/nasi-europoslowie-nie-zaakceptowali-decyzji-w-sprawie-wsparcia-osob-z-zd.html

i w dniach 6-18 marca przesłać jeszcze raz przesłanie o wsparcie badań nad ZD. Proszę.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...