Dzień 2: “Spotkanie w Pozytywce było bardzo interesujące”

wrzesień 26, 2013 by
Kategoria: Jak może być fajnie

“Spotkaliśmy tak wielu miłych ludzi” napisała mi o drugim dniu swojego pobytu we Wrocławiu Cora. Zachwycona była aktywnością Pozytywki, skupiającej dzieciaki starsze niż te które mają 10 lat.

Niestety nie byłem w stanie towarzyszyć Corze w drugim i trzecim dniu jej pobytu. Wysłuchałem jej relacji. Była bardzo budująca. Wskazywała na to, że odwiedziny w szkole przy ulicy Nyskiej były bardzo pozytywne. Panie choć pierwszy rok mają do czynienia z naszymi dziećmi, starają się i szukają bardzo dobrych rozwiązań. Spotkanie w przedszkolu przy ulicy Nowowiejskiej było też bardzo ciekawym zestawieniem między pierwszym pobytem w nim na otwarcie programu ponad 3 lata temu i dzisiaj. “To działa” powiedziała Cora i ja bym chciał aby tak już zostało Uśmiech

No i wizyta w Pozytywce. Przyznam się, że nigdy nie byłem na ich spotkaniach, ale wiem że teatr, zajęcia z tym związane prowadzone przy współpracy z Teatrem ARKA są czymś niezwykle pozytywnym dla naszych dzieciaków w tym wieku. Corę to zaskoczyło, gdyż jeszcze 2-3 lata temu czegoś takiego nie było. A ja tylko przypomnę, że Jurek i Beata wtedy rodzice 8 letnich dzieci, współtworzyli RAZEM, dziś potrafili świetnie wczuć się w inne potrzeby i oczekiwania. Ja im gratuluję tego sukcesu i wytrwałości.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...