Ja też! webinaria w ramach edukacji otwartej.

wrzesień 26, 2020 by
Kategoria: Szkolenia

Cieszy mnie, że Ja też! podjęli wyzwanie i jako jedyna organizacja w Polsce jest tak mocno skupiona na edukacji dzieci z zespołem Downa. Chciałbym abyście zwrócili na to co robią istotną uwagę, może to Wam pomóc w Waszych programach edukacyjnych.

image

https://www.facebook.com/events/1739156959582321

Zdarza się obecnie okazja do wzięcia udziału w webinarium na temat edukacji otwartej. Jak to wydarzenie jest opisywane poniżej:

Celem webinaru jest przedstawienie działań i drogi jaką wybrała Fundacja JA TEŻ w koncepcji tworzenia edukacji otwartej. Powiemy o swoich doświadczeniach, o poszukiwaniach i metodach oraz działaniach jakie chcemy wdrożyć, żeby z otwartej edukacji przejść do otwartego świata. Opowiemy o naszej współpracy z Down Syndrom Education. Zapowiemy też cały cykl spotkań, który pokaże nam jakie obszary są dla nas kluczowe, co w nich zmieniać, jak to robić i dlaczego jest to tak ważne dla naszych dzieci. Będzie to taka mała "oddolna rewolucja", którą mamy nadzieję poniesiecie do swoich miast, przedszkoli i szkół.
Odpowiemy na Wasze pytania.
To spotkanie jest bezpłatne. Zapraszamy
Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do zgłoszenia na formularzu

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=8DlsPyYoJUC_aXkPiYjyDUOiP9Vfab9DkTn-r-cjHnlUMkMzVTNTU0w5WklEVDlTTTQwMlo0S1RIWS4u

Ja polecam i mam nadzieję, że znajdziecie czas na to ważne spotkanie!

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...