Jakub.

grudzień 9, 2020 by
Kategoria: U przyjaciół

Cieszę się, że przychodzą kolejne propozycje i to z pomysłem.

Tak pisze Kasia o stronie jej syna Jakuba.

“Stronę FB, mamy od niedawna, a inspiracją do założenia profilu dla Jakuba, była ogromna chęć wzięcia udziału w tym challenge. Ćwiczył jego brat, cioteczny brat jeden i drugi, zaczęła też matka, więc zaczął i Jakub. Pojawiło się silne pragnienie. Ja też chcę. Jakub kilka dni z rzędu sam robił pompki, sam nagrywał się. Pomyślałam więc, czemu miałby to robić sam sobie. Założyłam stronę na FB, utworzyłam profil  z wspominek z  2018, 2019 u 2020 r. Jakub ma niespełna 12 lat, wkracza w etap, że wszystko chce robić sam, samodzielnie, tak jak jego starszy brat, cioteczny brat rówieśnik.

Jakub Brejnak, został nominowany i przyjął wyzwanie! (na Facebook) 25 pompek przez 25 dni, aby zwiększyć świadomość na temat stresu pourazowego (zaburzenia stresu pourazowego), lęku i depresji, które doprowadzają ludzi do popełnienia samobójstwa.

Wierząc,mając nadzieje, że robiąc to może budować świadomość dla każdego, kto choruje na chorobę psychiczną, Robi to z radością satysfakcją samosprastwa z miłością❤️.

Problem depresji jest chyba również dotkliwym problemem młodzieży i osób dorosłych z ZD. Warty aby zwrócić na niego uwagę.

https://m.facebook.com/jakub.brejnak.94

image

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...