Janek jedzie do Francji…po kolejnym roku w szkole.

czerwiec 20, 2024 by
Kategoria: Jak może być fajnie

Zapowiadam: Janek dzisiaj wyjeżdża do Francji, pod Pireneje. Ostatni wpis Wam się spodobał w tym temacie, tym razem powtarzam informację, byście nie panikowali, tak jak Mamy z pewnego miasteczka na Wschodzie :), ale dali szansę, ona może być niezwykłą przygoda dla dziecka. Przyjedzie do Was inne, mądrzejsze, ciekawsze świata. Polecam i obiecuję, że zdam relację…a Janek skończył kolejny rok we wspaniałej szkole, z najlepszymi Nauczycielami!!!

Dziękuję Wam za to, że jesteście.

Komentarze

Liczba komentarzy: 3 do “Janek jedzie do Francji…po kolejnym roku w szkole.”
  1. Rafał pisze:

    Jarek lubisz dane i liczby. a więc tak. francja to dziś jedno z najniebezpieczniejszych państw na świecie. marsylia i paryż są miastami na poziomie miast w iranie, afganistanie czy ameryki południowej. poczytaj, zapoznaj się https://x.com/delestoile/status/1795359634330431627

  2. Can pisze:

    Dziękuję, ale te statystyki wskazują na ogólny trend europejski w tym Polski Janek jedzie pod Pireneje i tam na nich czekają i będzie jak rok temu wspaniale.

  3. Agnieszka pisze:

    Niech Janek jedzie, niech zwiedza, niech odkrywa i z każdą podróżą odmieniony i ubrany w kolejne doświadczenia, które go rozwijają.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...