Jasiek uczy się niemieckiego.

sierpień 24, 2017 by
Kategoria: Programy

Jasiek uwielbia języki…dużo bardziej niż matematykę. Dostanie program do nauki i już robi ćwiczenia, powtarza i wie lepiej ode mnie o co w tym wszystkich chodzi.

Program, który tym razem okazał się NAJLEPSZY to “Niemiecki dla dzieci 7 DIAMENTÓW”. Jest to program z 2009 roku, ale bardzo przyjazny dla dziecka.

http://www.empik.com/niemiecki-dla-dzieci-7-diamentow,prod19610022,multimedia-p

image

Oto opis programu za empikiem:

“Niemiecki dla dzieci 7 DIAMENTÓW
Wciągająca gra edukacyjna dla dzieci od lat 7.

Niemiecki dla dzieci – 7 Diamentów, to wciągająca gra edukacyjna dla dzieci od lat 7. Najmłodsi uczą się języka niemieckiego przy okazji wędrówki po tajemniczym Mieście i w trakcie rozwiązywania różnorodnych ćwiczeń. Za poprawnie rozwiązane ćwiczenia lub gry otrzymują punkty. W nagrodę uzyskują też rozmaite skarby – przedmioty, dzięki którym zwiedzają niedostępne części Miasta. Celem gry jest zdobycie wszystkich 7 diamentów ukrytych w programie.

NAUKA SŁÓWEK – ĆWICZENIA
Wędrując po zagadkowym Mieście Dziecko odwiedza ciekawe miejsca (zoo, wieżę widokową, bibliotekę, centrum handlowe…), a w nich uczy się aż 400 słówek – poznaje ich wymowę, pisownię i znaczenie. Wszystkie słówka i wyrażenia zostały w zabawny sposób zilustrowane oraz udźwiękowione wyłącznie przez profesjonalnych lektorów.

SŁOWNIK 1000 SŁÓWEK
Dodatkowo, w programie znajduje się niemiecko-polski słownik, zawierający aż 1000 słówek!

GRY I ANIMACJE
7 Diamentów to przede wszystkim świetna rozrywka. Rozmaite gry językowe oraz zaskakujące animacje i efekty dźwiękowe sprawiają, że gra wciąga i długo się nie nudzi.

Najważniejszą zaletą programu jest umiejętne połączenie gry przygodowej – odnajdywanie ukrytych przedmiotów, szukanie diamentów, wędrówka po tajemniczym Mieście – z nauką języka niemieckiego.”

A oto jak Jasiek z niego korzysta.

http://www.zespoldowna.info/jak-janek-uczy-sie-angielskiego.html

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...