Jedno zdjęcie, dla żartu wrzucone na instagrama i …

styczeń 31, 2019 by
Kategoria: Jak może być fajnie

Georgia Traebert i jej historią żyje dziś świat. Brazylijka ma niesamowite szczęście do przypadków. Jej mama, Rubia wrzuciła zdjęcie, na Instagram i w ten sposób rozpoczęła się kariera jej córki, jako modelki. Dziś pracująca z 5 agencjami, świetnie sobie radząca w tym wyzwaniu…czyli obok kawiarni, modeling wyrasta na coś niezwykle dobrego dla naszych najbliższych…tak sobie myślę.

image

https://www.mirror.co.uk/news/world-news/mum-posts-joke-photo-girl-13921411

Popatrzcie na jej Instagram:

https://www.instagram.com/georgiafurlan.oficial/?utm_source=ig_embed

image

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-6639441/Model-Downs-Syndrome-14-50-000-followers-signed-5-agencies.html

Georgia Traebert ma dziś 14 lat i mieszka w Kurytybie w Brazylii. Dzięki przypadkowi udało się jej znaleźć pasję. Wszyscy w Brazylii komentują, że to dzięki jej nietypowej urodzie…blond włosy Uśmiech.

Jak czyta się jednak wypowiedzi Mamy, Georgia jest typową nastolatką z ZD, a nie gwiazdą jakby chcieli wszyscy. Musi ciężko pracować, by cokolwiek osiągnąć. Jej problemy społeczne, ograniczenia, powodują że trudno jej się odnaleźć w rzeczywistości edukacyjnej…ale “Moja rada jest taka by nigdy się nie poddawać….ponieważ nie ma rzeczy niemożliwych” mówi mama Rubia.

I tak jak ja na to patrzę to coś w tym jest. Każdy ma swój Mount Everest do zdobycia i pozostaje tylko pytanie: czy jest gotowy by po niego sięgnąć, zdobyć?

image

Mi się podoba.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...