Madeline Stuart modelka o największym stażu i wpływie!

luty 10, 2020 by
Kategoria: Jak może być fajnie

Obiecałem przy pierwszych wpisach o Madeline obserwować jej karierę ewidentnie sterowaną przez świetnie funkcjonującą mamę.

Zdarzyła się okazja, gdyż ktoś to zrobił beze mnie.

https://www.insider.com/professional-model-down-syndrome-cant-be-signed-by-top-agency-2020-2

image

1.Bez dyskusji Madeline kwitnie w modelingu i jest to coś niesamowitego dla niej. Cel który dał jej motywację do samorozwoju i to widać.

2.Modeling dał jej motywację by zadbać o swoją dietę, gdyż jak większość osób z ZD miała istotną nadwagę. Schudła i to istotnie.

3.Dzięki temu też operacja na sercu jakiej się poddała była łatwiejsza i szybciej wróciła do zdrowia.

4.Mowa się rozwinęła. Madeline nie była osobą o dobrej komunikacji jak wchodziła w 2014 roku w świat modelingu. Dzisiaj widać istotną poprawę.

5.Stała się przez swoją  obecność “furtką” dla innych modelek z niepełnosprawnością i to wiele osób podkreśla. Ani w Nowym Jorku, Paryżu, Londynie nigdy nie było modelek z niepełnosprawnością. Dzisiaj już są.

6.Jednak wciąż jest w pewien sposób “niewidzialna”. Business nie lubi odmienności jak to określa jej mama. Wciąż “ideał” piękna lepiej się sprzedaje niż osoba od niego odbiegająca. Jednak dzięki mamie Madeline realizuje się w swojej pasji znakomicie. Ważne, że ma cel to będzie ją zawsze rozwijało!!!

Mi się to bardzo podoba.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...