Metoda Domana raz jeszcze na Wasze prośby :)

Pojawiło się wiele pytań dotyczących tego: kiedy i jak wprowadzać metodę globalnego czytania według Glena DOMANA. Niestety nie mam sam aż tak dużej wiedzy, więc postanowiłem zrobić ranking stron, które opisują tą metodę i polecić je Wam.

1.http://www.genialnymaluch.pl/goods.php

1

Genialny Maluch, polecony przez Izę, jest u mnie faworytem ze względu na bardzo rozbudowany opis, szczegółowy, który pozwala na wdrażanie metody w jakieś logicznej formule. Przejrzyste i klarowne menu umożliwia na szybkie przechodzenie do poszczególnych wątków. Najważniejsza kwestia: JEST SKLEP I MOŻNA KUPIĆ ZARÓWNO GOTOWE SZABLONY JAK I CZYSTE KARTKI!

 

2.http://nauka.2p.pl/czytanie/index.html

2

Ta strona choć na pierwszy rzut nie robi wrażenia, ale jednak daje w sposób przejrzysty i klarowny potrzebną wiedzę podzieloną na pliki tematyczne. Ma także na samym dole, po prawej stronie gotowe zestawy.

3.http://literka.pl/article/show/id/29973

3

Ta strona odpowiada mi, tym że całość informacji podstawowej jest dostępna w formie artykułu. pozostała wiedza jest zapisana w formie .pdf i każdy może pobrać, wydrukować. Jednakże taka forma ma wiele braków, chociażby ten że brakuje rozwinięcia problematyki, jak i przykładów, które są dostępne na powyższych stronach.

Jeżeli Wy znacie jakieś strony warte polecenia to proszę przyślijcie na adres: [email protected]

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...