Modelling idzie do przodu, całą parą

Lipiec 17, 2019 by
Kategoria: Jak może być fajnie

Szczerze mówiąc nie nadążam już za informacjami o wydarzeniach dotyczących modellingu. Jest tego dużo i wydaje się mieć to bardzo dobrą formę, co mnie cieszy.

image

https://eu.commercialappeal.com/story/news/2019/07/03/models-with-down-syndrome-rocking-my-extra-chromosome-fashion-show-memphis-the-art-of-runway/1512184001/

W Los Angeles, w Memphis miały miejsce wydarzenia o nazwie Rocking My Extra Chromosome Fashion Show, czyli z grubsza mówiąc kołysając mój dodatkowy chromosom show, albo coś w tym rodzaju Uśmiech Lokalne sklepy z modą postanowiły rozreklamować się, ale i wesprzeć osoby z ZD. Zatem 25 osób z ZD przebierało się by móc zaprezentować się podczas specjalnego pokazu mody. Efekt mi się bardzo spodobał.

image

Jak to jest opisywane w artykule sam pokaz u osób z ZD otworzył nowe kompletnie “drzwi”. Jedna z osób wzięła się mocno za odchudzanie. Druga postanowiła być samodzielna i pracować. Kolejna zaczęła chodzić na randki. W ten sposób każda z nich zaczęła dowodzić sobie, ale też innym że po prostu mogą. Zrobiło to na mnie olbrzymie wrażenie i tylko więcej takich wydarzeń.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...