Tolerancja po amerykańsku po raz pierwszy

maj 20, 2016 by
Kategoria: Jak może być fajnie

Te wydarzenie jest szokujące dla WSZYSTKICH, szczególnie rodziców dzieci, które na to się zdecydowały. Ta wiadomość z pewnością dziś obiegnie ŚWIAT.

image

http://abcnews.go.com/Lifestyle/11-year-syndromes-friends-bat-attend-middle-school/story?id=39208222

Historia jest na prawdę niezwykła. Brady chłopak z ZD kończy szkołę podstawową i miał trafić do innej szkoły niż cała jego klasa. Brzmi to całkiem zwyczajnie do tego momentu nieprawdaż?

Klasa Brady’ego chciała aby “dusza” klasy trafiła razem z nimi do ich wybranej szkoły średniej, która jednak wcześniej zanegowała taką możliwość ze względu na możliwości edukacyjne Brady’ego. Nie informując o swoich działaniach rodziców, udali się do dyrekcji ich szkoły średniej.

https://www.youtube.com/watch?v=ZygpUe_m_G0

image

“Brady jest częścią mojej klasy”, “Brady jest moim przyjacielem”, “..to nie jest fair, że tytułem ZD Brady nie może pójść ze mną do szkoły średniej” to są słowa kolegów na spotkaniu z dyrekcją ich potencjalnej szkoły średniej.

Efekt argumentów dzieci, powtarzających że Brady jest częścią ich klasy, częścią ich radości dał efekt w postaci AKCEPTACJI dyrekcji szkoły średniej, dla obecności Brady’ego z jego klasą w szkole średniej.

I co Wy na to?

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...