WDSD w Hiszpanii od Beatriz

marzec 25, 2011 by
Kategoria: 2011

Hiszpania to z pewnością wzór dla wszystkich krajów  w rozmachu, kreatywności. Beatriz napisała, że ich 3 spoty były “puszczane” w 20 stacjach telewizyjnych obejmujących całą Hiszpanię i kraje Ameryki Południowej.

Komentarze

Liczba komentarzy: 3 do “WDSD w Hiszpanii od Beatriz”
 1. Darek pisze:

  Świetny pomysł. Bardzo mi się spodobały te filmiki.

 2. Asiap pisze:

  Proszę, przetłumacz, o czym oni mówią! Filmiki są wapaniałe!

 3. Asiap pisze:

  Mam tłumaczenie “z grubsza” od Ani

  W pierwszym filmiku ochroniarz patrzy na dziewczyny i mówi “niewiele brakuje, bym był sympatyczny” (w sensie aby je wpuścić), patrzy na ich dowody i mówi, “przepraszam, niezgodne z prawem” (pewnie sfałszowane, a one niepełnoletnie).
  Dziewczyny odchodzą, patrzy na chłopaka z zespołem Downa i myśli, coś w rodzaju “bez takich pytań”, czyli, że nie musi go nawet sprawdzać, po czym wpuszcza go do środka :).No i napisy artykuł 5 : równość i brak dyskryminacji

  W drugim to mama patrzy na wyprowadzającego się syna i mówi, nigdy nie sądziłam, żę doczekam tej chwili…ale wiem, że on woli mieszkać sam (“musi odlecieć sam”). Ostatniego zdania nie rozumiem do końca, ale myślę, że chodzi o to, że będą do siebie telefonować :) artykuł 18: prawo do samodzielnego (niezależnego życia) w społeczeństwie.

  No i 3
  Do dyrektora wpada pracownik pytając się co dalej z Marią. Dyrektor mówi, że może dalej u nich praktykować, a tamten na to, że nie bo on chce mieć ją w swojej ekipie. Dyrektor odpowiada, że to jest nieopłacalne, a pracownik na to mówi, że dlaczego nie i wymienia szereg jej zalet (oddaje się pracy w grupie, nie nawala, niczego jej nie brakuje), no i na koniec pokazane jest jak Maria podpisuje umowe :) napisy: artykuł 27- prawo do pracy.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...