Wspaniały teatr, wspaniałe zdjęcia.

styczeń 17, 2012 by
Kategoria: Jak może być fajnie

Zdjęcia te dostałem od Marka ze spektaklu, który miał miejsce w Krakowie. Zrobiły na mnie duże wrażenie!

Marku proszę dopowiedz nam skąd się wziął ten projekt i czy można go jeszcze zobaczyć.

Gratulacja dla Wszystkich i Kuby też :)

IMG_2593IMG_2528

IMG_2064

IMG_2032

IMG_1996

Informacja od Marka:

“Dawno nie widziałem tłumu ludzi skupionego przy drzwiach sali teatralnej oczekujących na spektakl. Miejsc siedzących zabrakło, wielu widzów musiało zadowolić się miejscem stojącym w przejściach. To Kraków, 18ty grudzień 2011 roku, sala Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży przy ul. Wietora pięknie usadowionego w zakolu Wisły.. Atmosfera przed premierą: przyciemnione światła, trema aktorów, niepokój reżyserki Pani Aleksandry Barczyk , spokój czuwającej nad wszystkim i obserwującej wszystko z widowni Pani Prezes Aleksandry Włodarczyk Prawdziwy teatr i prawdziwi aktorzy, plakaty i zaproszenia, Podziwiam i zastanawiam się, dlaczego miałoby być inaczej, dlaczego wszędzie mój syn nie spotyka tak poważnego i dorosłego traktowania.

Corocznie, działająca od dwudziestu lat przy Fungacji „Hipoterapia” integracyjna grupa teatralna „ Kucyki” przed świętami Bożego Narodzenia przedstawia świąteczny spektakl.

W ubiegłym roku było to niezapomniane przedstawianie „ Królowa Śniegu”. W roku 2011 zobaczyliśmy „ Szyszkę na choince”.

To, co zobaczyliśmy było fantastyczne. W atmosferę świątecznego przedstawienia wprowadziła nas na początku Justyna krótką historią o choince. Potem piękne widowisko obrazów związanych ze świętami.

W ultrafioletowym świetle przemieszczające się w ciemności białe sanie, choinki i pierwsza gwiazda. Największe wrażenie wywołała zamieć śnieżna- szybko przemieszczające się i wirujące tumany śniegu.

Druga część to wybuch : kolorów, świateł, radości. Pokazy sprawnościowych sztuczek, kolorowe dymy i doskonale dobrana muzyka. Wszystko zakończone wspólną kolendą i oczywiście bisem. I jeszcze podziękowanie młodzieży wszystkim organizatorom przedstawienia i spontaniczne, osobiste dla Pani reżyser debiutującego Kuby. To trzeba zobaczyć.”

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...