NieJesteśSama…

Luty 14, 2018 by
Kategoria: Po prostu życie

“Zamiast zacząć od zaostrzania prawa zróbmy coś, żeby rodzinom z ciężko chorymi, niepełnosprawnymi dziećmi żyło się w Polsce lepiej – mówi Beata Branc-Gorgosz.” Wreszcie coś mądrego, logicznego i racjonalnego, niezagłuszanego fanatyzmem.

Cieszę się, że obok hejtu w tym temacie dostaję też podpowiedzi, co warto przeczytać, co jest racjonalne, a co nie jest fanatyczne. Dzielę się też z Wami tymi informacjami, bo warto móc decydować za siebie a nie żyć w najbardziej opresyjnym środowisku dzisiejszej Europy.

image

http://bielskobiala.wyborcza.pl/bielskobiala/7,88025,22910482,aborcja-sama-bede-sie-musiala-tlumaczyc-przed-panem-bogiem.html

image

http://wyborcza.pl/7,75398,22907316,jak-zmienialy-sie-postawy-polakow-w-sprawie-aborcji.html

Niezwykły obraz fanatycznie prawicowej Polski rysują Polacy dla mediów zagranicznych, tak jak ten, niesamowity i dający do myślenia.

https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/polka-w-reportazu-dla-time-pokazuje-prawde-o-aborcji/6msdcnr

image

Dla mnie też niezwykle ważne jest to jak negatywnie tytułem aborcji, ocenili funkcjonowanie kościoła katolickiego Irlandczycy. Po prawie 20 latach obowiązywania zakazu aborcji napisanego w imię wiary, dziś Irlandczycy odwracają się od kościoła i tych przekonań.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/sondaz-wiekszosc-irlandczykow-za-aborcja-na-zyczenie-do-12-tygodnia-ciazy/sre8dz5

image

http://www.newsweek.pl/swiat/spoleczenstwo/irlandczycy-zdecyduja-czy-chca-liberalizacji-aborcji,artykuly,422616,1.html

 

I w końcu mamy coś co powinno być równowagą dla manipulacji jaka ma miejsce obecnie: NieJesteśSama

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1101701,kampania-srodowisk-pro-choice-aborcja.html

Komentarze

1 Komentarz do “NieJesteśSama…”
  1. Michał N pisze:

    Jarek a czy akcja nie jestessama nie jest manipulacja bo czytając ten artykuł właśnie takie odniosłem wrażenie. Skąd autorzy wzięli dane ze 1 na 3 kobiety miała przeprowadzona aborcję?.Takie akcje można robić ze wszystkim 1 na 3 pali maryske i używa twardych narkotyków.1na 3 rozwodzi się i zdradza. Akcja moim zdaniem jest kiepska. Takie akcje mają zadanie uciec od problemu i przewartosciowaniu moralności. Zgodzę się z tobą ze bez poprawy życia ludzi niepełnosprawnych samo zakazanie do niczego nie prowadzi ale trzeba sobie jasno powiedzieć aborcja czyli zabicie dziecka, drugiego człowieka jest czymś złym i jest to wpisane w prawo moralne Człowieka. Oczywiście są inne okoliczności łagodzące i sytuacje które nie nam oceniać bo nie znamy motywów i wielu innych zależności dlatego te osoby same będą musiały się zmierzyć w swoim życiu z tych decyzji ale trzeba zawsze nazywać rzeczy po imieniu. Dlatego takie akcje jak nie jesteś sama obniżają zakładają trochę rzeczywistość. Jest to takie same generaizowanie jak mówią o naszych dzieciach

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...