2009.12.15 BĘBNY :)

grudzień 15, 2009 by
Kategoria: Wydarzenia

Kochani,

na ten moment Ci którzy zamówili REMO KIDS muszą przygotować około 34,40 USD za sztukę. Dojdzie do tego jeszcze koszt przesyłki, a o tym dam znać.

Tą drogą dziękuję Jarretowi i wszystkim, którzy pomogli zakupić REMO w USA.

Komentarze

Liczba komentarzy: 9 do “2009.12.15 BĘBNY :)”
 1. beticz pisze:

  Witam, pierwszy raz weszłam na tą stronę. Nie wiem czy jest taka możliwość, jeśli ktoś nie odbierze zamówionego bębna czy mogę go odkupić.

 2. Jarek pisze:

  tak też będzie, ale staram się o nową dostawę i jeżeli to będzie możliwe to w wydarzeniach się pojawi informacja :)

 3. beticz pisze:

  rozumiem czekam z niecierpliwością.
  Przepraszam, ale jakos nie umiem namierzyć czy ta strona działa pod jakims stowarzyszeniem? Kontakt widze tylko emailowy?

 4. beticz pisze:

  ok, już wiem, dziś bardzo wolno myslę to nowa strona Stowarzyszenia-Razem :-)

 5. Jarek pisze:

  Ta strona nie jest powiązana z żadnym Stowarzyszeniem, gdyż każde z nich ma swój cel lokalny. Natomiast wciąż nie ma strony, która korzystałaby z wiedzy jaka jest w organizacjach ponadnarodowych typu DSI, EDSA i ludzi, którzy tam funkcjonują. Mam z nimi stały kontakt, to są moi przyjaciele, którzy tą wiedzą chcą się dzielić. Niestety z Polski jestem jedynym rodzicem, który na taki kontakt ma chęć i możliwości, stąd postanowiliśmy publikować wszystko to, co daje nam “Świat”, bez względu na to co dane Stowarzyszenie uważa na ten temat. Ta wiedza jest stworzona przez ludzi dla ludzi bez względu na ograniczenia kulturowe, etyczne.
  Myślę, że wyjaśniłem, a jak będzie dalej za mało to mój mail do dyspozycji:
  [email protected]

 6. beticz pisze:

  dzięki serdeczne za wyjaśnienia, skojarzyłam ze Stowarzyszeniem bo kiedyś zdjęcia wysyłałam do plakatu DON’T LET ME DOWN i Twój email odnośnie nowej strony jakoś połączyłam z tym faktem.
  Widzisz nawet nie słyszałam o tych organizacjach, tak więc pełen szacunek i uznania kieruję w Twoja stronę za to co robisz.

 7. Jarek pisze:

  Dziękuję, ale mam cichą nadzieję, że Wy-Rodzice coś ode mnie będziecie chcieli się dowiedzieć, zmusicie mnie do pracy :), a z drugiej strony pomożecie zmienić cały system wczesnej interwencji, edukacji i pracy osób z ZD bo to jest możliwe!Kilka osób w całej Polsce nad tym pracuje i nie wie, że inni też to samo robią. Przez tę stronę taka komunikacja jest możliwa!
  Jarek

 8. Iza pisze:

  No i proszę,: jak to, bębenek REMO KIDS 10 INCH stał się obiektem niebywałego zaintwresowania.

 9. Jarek pisze:

  Iza a myślisz, że nie powinien być ;)

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...