2010.09.13 – ELIOS wolontariusze potrzebni!

wrzesień 13, 2010 by
Kategoria: Wydarzenia

Kochani Wolontariusze!

To cudownie, że zgodziliście się pracować podczas ceremonii otwarcia. Jestem Waszą koordynatorką i nazywam się Ela Borowska. Podaję swój telefon – 798277942. Dzwońcie jeśli macie jakieś pytania czy wątpliwości. Przydzieleni jesteście do działu kontaktów zewnętrznych. Wasze prace będą polegały na:

uczestniczeniu w próbach przejścia drużyna na stadion, towarzyszenie i pomoc drużynom, wspomaganie przygotowywania imprezy, obsłudze widowni itp.

To raz, dwa:

szkolenie 12.09, czyli już jutro! Nie wiem ile osób zdoła odczytać tę wiadomość. Gdyby kogoś miało nie być dajcie znać. To bardzo ważne. Nadal też rekrutujemy wolontariuszy. Jeśli kogoś znacie kto jest chętny przysyłajcie go bez wahania i sami też promujcie naszą imprezę! Szkolenie jest od 12.00, najwyżej do 15.00. Zarezerwujcie proszę dla nas ten czas. Dostaniecie identyfikatory oraz pakiety wolontaryjne. Odbędzie się ono na SGGW (bodajże ul. nowoursynowska 168), w budynku 37, w auli I (I piętro). Czekamy na Was gorąco :)

Trzy, gdyby ktoś musiał się spóźnić to dajcie znać! Ale proszę, nie róbcie tego, bo bardzo Was malutko i potrzebujemy Waszej pomocy.

Jakieś pytania?:) Jeśli tak to proszę śmiało i do zobaczenia jutro.

Pozdrawiam Was cieplutko,

Ela

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...