2018.03.05 – RAZEM na Światowy Dzień Zespołu Downa

marzec 5, 2018 by
Kategoria: 2018

Dzięki Mai dowiedzieliśmy się o kolejnym evencie zorganizowanym przez Stowarzyszenie RAZEM we Wrocławiu na który już z góry zapraszam. Dziękuję Mai bardzo.

Drodzy Rodzice,

Wielkimi krokami zbliża się 21 marca w którym obchodzimy Światowy Dzień zespołu Downa. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wydarzeń do których udziału chcemy Was zaprosić. Jedno z takich wydarzeń odbędzie się w dniu 17 marca br.  (sobota) w Operze Wrocławskiej, gdzie o godzinie 19:00 zostanie wystawiona opera pt. “Cyganeria”.

clip_image002

Dzięki uprzejmości dyrekcji Opery Wrocławskiej, nasze dzieci w ramach poszerzania świadomości o zespole Downa będą uczestniczyły w obsłudze tego przedstawienia: będą sprawdzały bilety, obsługiwały szatnię, w przerwie przedstawienia dzieci będą rozdawały ulotki z informacjami nt. zespołu Downa oraz z prośba o wsparcie 1% dla naszego Stowarzyszenia oraz częstowały widzów słodyczami. Opera zapewni naszym dzieciom części garderoby (np. nakrycia głowy), jednak dzieci będzie obowiązywał strój galowy: biała bluzka i czarne lub granatowe spodnie/spódniczki.

W  tym dniu w Operze, przewidziana też jest specjalna wystawa dot. zespołu Downa, przygotowana przez Nasze Stowarzyszenie, która będzie zawierała m.in. zdjęcia naszych dzieci z kalendarza 2016.

Jest to dla nas wielka szansa, aby pokazać jedność z okazji Światowego Dnia zespołu Downa i szerzyć świadomość na ten temat.

Z uwagi na późniejszą porę oraz charakter uczestnictwa prosimy o zgłoszenia chętnych do udziału dzieci w wieku powyżej 8 r.ż.

Dzieci,  chętne do udziału zapraszamy do zapisywania się na listę w terminie do 8 marca.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...