2019.07.30 – poszukiwani opiekunowie!

Lipiec 30, 2019 by
Kategoria: Wydarzenia

Dostałem prośbę od Kobasa by umieścić to ogłoszenie, więc robię to z przyjemnością.

Do udziału w programie telewizyjnym realizowanym na przełomie września i października (wyjazd na ok 2 tygodnie)

POSZUKUJEMY OPIEKUNKI / OPIEKUNA GRUPY, OSOBY ZAJMUJĄCEJ SIĘ ORGANIZACJĄ OBOZÓW, SPOTKAŃ LUB ZAJĘĆ DLA PEŁNOLETNICH OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA

Wymagane jest doświadczenie i otwarta głowa na nowe wyzwania. Poszukiwane są osoby mający dobry kontakt i doświadczenie w kontaktach z osobami z trisomią 21, rozumiejący specyficzne potrzeby i punkt widzenia osób z zespołem Downa. Szczegóły do omówienia z wybranymi osobami.

Informację o sobie i zgłoszenia (ze zdjęciem) proszę przesyłać na mail: [email protected] – mile widziane cv, referencje, zdjęcia dokumentujące doświadczenie w tym temacie.

UWAGA! nie jest wymagane ukończenie szkoły pedagogicznej – liczy się doświadczenie, zaangażowanie i otwarcie na wyzwania, ale wiedza o najnowszych odkryciach i badaniach nad zespołem Downa będzie mile widziana.

Będziemy zobowiązani jeśli poinformujesz znajomych lub zgłosisz wyjątkowych ludzi / opiekunów zajmujących się tym tematem. Jeśli możesz – udostępnij! Tworzymy wyjątkowy program, który może zmienić sposób widzenia osób z zespołem Downa! : )

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...