2022.03.23 – Zaproszenie na wykład on line

marzec 23, 2022 by
Kategoria: Wydarzenia

Otrzymaliśmy zaproszenie na wykład on line dotyczący osób dorosłych z zespołem Downa.

Szanowni Państwo,
Pragniemy serdecznie zaprosić na wykład pt. "Dorosły z zespołem Downa", który poprowadzi prof. Jolanta Wierzba, pediatra i genetyk kliniczny od ponad 30 lat zajmująca się pacjentami z zespołem Downa. To pierwszy tego typu wykład, w którym Pani Profesor odpowie m.in. na następujące pytania:
- Jak wygląda przejście z okresu dziecięcego do dorosłości?
- Jak wygląda proces starzenia osób z zespołem Downa?
- Jak zapewnić takim osobom kompleksową opiekę w dorosłości?
Premiera wykładu odbędzie się już w najbliższą środę 23 marca o godz. 19.00, a tydzień później 30 marca o 19.00 zapraszamy na sesję pytań i odpowiedzi na żywo. Będzie możliwość zadawania pytań na czacie bądź przesłania ich na adres mailowy: pytania@akademiabioetyki.pl.
Udział w wykładzie jest bezpłatny. Aby otrzymać linki – wystarczy zapisać się w formularzu dostępnym na stronie  https://akademiabioetyki.pl/#zapisz-sie. Oba spotkania (wykład i sesja Q&A) będą również transmitowane w serwisie YouTube na kanale Akademii Bioetyki – https://www.youtube.com/channel/UCSVs06UqrqHNXqv5zYvEG7g
Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji w swojej organizacji oraz wszystkim osobom – rodzicom i opiekunom osób z zespołem Downa – które mogą być zainteresowane tematem. Poniżej przesyłamy dodatkowe linki:
Zapowiedź video: https://www.youtube.com/watch?v=OdV6B1jVZ6g
Informacja prasowa i więcej informacji: https://akademiabioetyki.pl/aktualnosci/dorosly-z-zespolem-downa-wyklad-z-cyklu-bioethics-lab-zapowiedz/
Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/5ada2Uh1r
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji,
Z wyrazami szacunku,

Przemysław Radzyński
Interdyscyplinarna Akademia Bioetyki
www.akademiabioetyki.pl

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...