28 marzeń idzie dalej.

czerwiec 22, 2020 by
Kategoria: Jak może być fajnie

Na tym weekendzie nie było gór. Jednak przyszła fajna informacja od Romka. Nowy kalendarz wejść w ramach projektu 28 marzeń został ustalony. 11 sierpnia idziemy wspólnie z całą EKIPĄ na Mogielicę…i tak się zastanawiam: był DOWN THE ROAD, a gdyby tak choć jedno wejście by sfilmować…

Dla tych , którzy nie wiedzą i nie znają projektu szybki opis: Roman i jego przyjaciele jak Grzegorz oraz wielu ambasadorów tego projektu, stwierdzili, że umożliwią osobom z niepełnosprawnością intelektualną zdobyć KORONĘ GÓR POLSKI, 28 szczytów, czyli zrealizować 28 marzeń.

“Korona Gór Polski jest celem, ale misją jest pokazanie, że wszyscy jesteśmy równi, że nie ma podziału na my „zdrowi” – oni „chorzy”, że każdy ma prawo do marzeń.”

https://www.zespoldowna.info/28-marzen.html

https://www.zespoldowna.info/28-marzen-ze-statuetka.html

https://www.zespoldowna.info/28-marzen-w-telewizji.html

My niejako przez przypadek dzięki Jurkowi Zdobywcy Korony Gór Polski (wielokrotnemu) załapaliśmy temat jako już 2 krotni zdobywcy, a może już niedługo 3 krotni zdobywcy Korony. Choć wirus pokrzyżował nasze plany, to w końcu jest cel: 11 sierpnia wchodzimy razem na Mogielicę najwyższy szczyt Beskidu Wyspowego i to mnie cieszy.

https://www.zespoldowna.info/mogielica-2.html

https://www.zespoldowna.info/mogielica-i-lubomir.html

https://www.facebook.com/28marzen/

Dla EKIPY będzie to cykl wypraw podczas którego do zdobycia będzie aż 8 szczytów. Ja trzymam kciuki, bo nie jest to takie łatwe, ale możliwe do realizacji.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...