Coordown, czyli Światowy Dzień Zespołu Downa … WIELKIE!

kwiecień 8, 2013 by
Kategoria: 2013

Jak dostałem maila od Anny z AIPD mówiącego o tym jak obchodzili WDSD 2013 z góry wiedziałem, że to będzie to! DAMMI PIU VOCE, TURN UP MY VOICE czy po polsku WZMOCNIJ, PRZEKAŻ MÓJ GŁOS przygotowany przez Coordown i agencję Saatchi&Saatchi dla mnie jest powalający !!!

logo_hover[1]

Idea całego przedsięwzięcia była całkiem prosta: 50 osób z zespołem Downa wybierało sobie partnera, aktora/aktorkę (znajdziecie tutaj Sharon Stone), znanego piłkarza lub trenera (jest tutaj Jose Mourinho, Francesco Totti) i poprosiło ich aby przekazali ich “wołanie” w świat.

.image

Akcja zaczęła się 11 marca 2013 roku, 10 dni przed WDSD 2013. Tego dnia Saatchi &Saatchi uruchomiło bardzo ambinte onlinowe przedsięwzięcie, które miało zmienić świadomość, jak i wzmocnić poziom finansowania osób z zespołem Downa we Włoszech.

Tutaj znajdziecie zapis tego wydarzenia:

http://dammipiuvoce.coordown.it/

image

Jak wejdziecie na tą stronę, to 50 osób z ZD i ich zaproszeni Goście są wymienieni poniżej filmu. Klikając na taką parę możecie zobaczyć kto wspomógł włoską akcję z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa 2013.

image

Przy tak dużej akceptacji osób z zespołem Downa we Włoszech, akcja postawiła silny nacisk właśnie na akceptację i powszechny dostęp do edukacji, usług medycznych czy też pracy. Pieniądze zebrane w tej akcji poszły właśnie na ten cel. Jak dla mnie WIELKIE i proszę pokażcie WIEDZĘ o tej akcji innym.

image

image

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...