Doktor Panda nie do pobicia i dla maluchów i dla starszych

Wrzesień 15, 2013 by
Kategoria: Tablet,smartfon,komputer

Maciek wysłał mi linka do artykułu dotyczącego projektu Bogusi pt.DrOmnibus. Cieszę się, że Bogusia która w maju proponowała nam współpracę idzie do przodu z projektem “terapii z tabletem”. Mam nadzieję, że korzysta z naszych podpowiedzi. Ja proponuję popatrzyć na Doktora Pandę!

Już wcześniej opisywałem Wam program Dr.Panda w supermarkecie. Dla mnie hicior uczący liczyć i funkcjonowania w sklepie na zakupach. Inny hicior to oczywiście Dr.Panda w restauracji. Dziecka nie było przez dobre 15 minut.

http://www.zespoldowna.info/dr-panda-w-roznych-odslonach.html

http://www.zespoldowna.info/supermarket-doktora-pandy-po-2-minutach-od-wgrania-stal-sie-absolutny-hitem-jasia.html

Nie pisałem o tym wcześniej ale “zapisaliśmy się” na wszystkie programy Dr.Pandy.

I tak, kolejny hit to Dr.Panda i szpital. W programie tym uczy się dzieci po co jest szpital. Dzieci poznają jak się leczy, co się leczy i jak pewne instrumenty działają. Jasiek spędził dobre 30 minut lecząc wszystkich z dużą radością.

image

Inny wspaniały program to Dr.Panda i ogród. Pokazywanie zależności pogodowych, dlaczego należy dbać o rośliny dla mnie zaprezentowane niezwykle realnie i ciekawie.

image

Ostatnie nowości od Dr.Pandy to Warsztat i Port Lotniczy. I tutaj chłopacy “znikają zatopieni po szyję” w niezwykle ciekawie i realistycznie pokazanym porcie lotniczym z samolotami albo warsztacie, gdzie są różne auta do naprawy.

image

Ale nie tylko Mali Faceci mają coś tutaj dla siebie. Dla Prawdziwych Kobiet polecam:

Dr.Panda w Salonie Piękności

image

albo Dr.Panda Codzienna Higiena

image

Co ważne Dr.Panda jest także w wersji na Androida. Są wersje płatne ale i za darmo. Dla mnie program warty “dotknięcia” i zobaczenia.

Dla młodszych polecam zaś Dr.Panda i Lekcje Sztuki oraz Dr.Pandę uczącego liczyć i literek.

image

image

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...