Girlfriend – Evan Sneider

wrzesień 30, 2010 by
Kategoria: Filmoteka

Kim jest Evan? Sam o sobie w tym materiale:

Wywiad z Evanem zaczyna się od jego prezentacji i pytania czy to jego pierwsza obecność w filmie?

Evan odpowiedział, że tak to jego pierwsza rola i jest z tego powodu niezwykle poruszony. Wielka publiczność w czasie pokazu spowodowała, że miał wiele radości z tego powodu.

Kolejne pytanie dotyczy tego co w dniu premiery Evam ma robić. Evan potwierdził swoje uczestnictwo w licznych wywiadach i “w dawaniu autografów”.

Evan na pytanie o swoje marzenia byciem aktorem odpowiedział:

Uwielbiam granie w sztukach, gdy ogląda mnie publiczność.

Potwierdził także, że wielokrotnie brał udział w przedstawieniach w teatrze w swoim mieście. W szczególności w sztukach które miały odrobinę z musicali. W takim przedstawieniu najlepiej się czuł i dobrze go pamięta.

W kontekście filmu, to wspomniał ,że filmem jako sztuką interesował się od czasów swojego liceum i dawało mu to wiele radości.

Zapytany o film Girlfriend, czy w nim grało mu się trudno, od razu zaprzeczył, żeby stanowiło to dla niego problem. Podkreślił, że gra z pozostałymi aktorami dąa mu wiele radości a oni pomagali mu.

Dziennikarz spytał się także o dwie bardzo specyficzne sceny, w których Evan musiał wykazać się ekspresją, szczególnie w scenie w restauracji, gdzie wszystko rozwalał. Evan odpowiedział, że wiedział co ma zagrać i to zagrał, dzięki wsparciu trenera.

Odpowiedział na końcu także o filmach, które lubi oraz o tym, co chce robić teraz kiedy film już się skończył. :)

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...