Judo. Łukasz na Mistrzostwach Świata na pierwszym miejscu!

październik 4, 2022 by
Kategoria: Sport

Cieszy mnie, że i w tym sporcie mamy sukcesy. Asia podrzuciła mi pierwszego złotego medalistę w tej dyscyplinie: Łukasza! Gratuluję!!! Jednak to początek! Zdobyliśmy na Maderze 10 medali w tym 5 złotych!!! Oj mam nadzieję, że paulina podrzuci nam coś więcej o tych Mistrzostwach…proszę.

https://www.instagram.com/p/CjOHeqJtma4/?igshid=MDJmNzVkMjY%3D

Zrzut ekranu 2022-10-03 o 19.09.34

https://www.instagram.com/p/CjNFY-HLm8R/?igshid=MDJmNzVkMjY%3D

49191

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “Judo. Łukasz na Mistrzostwach Świata na pierwszym miejscu!”
 1. Tato Kuby pisze:

  JARKU, a nie wiesz, gdzie w Polsce odbyły się eliminacje do MISTRZOSTW ŚWIATA. Jeśli nie wiesz to moze dopytaj Pnią Paulinę z dzienjkarskiego obowiązku. Chętnie tam z Kubą pojedziemy, oczywiście po zawodach regionalnych. Bo na Maderę z Panią Pauliną to nas nie stać, chyba nawet na Antalię, ale w kraju oczywiscie.
  Tato Kuby

 2. Tato Kuby pisze:

  Stowarzyszenia sportowe uzywają nazw zawodów zaczynając od Mistrzostw Polski,lub Grand itd. Myślimy, że za tym stoi ogromny sport, kluby,eliminacje , liga. Nic podobnego. Niżej jest stan bliski próżni.
  Prawidłowa organizacja zawodów to po kolei zawody lokalne, regionalne, krajowe.
  To, że ktość sięgnął po nazwę na wyrost to miał w tym swój cel. Ale nie przejmujcie się górnolotną nazwą i szukajcie również tam miejsca dla swojego dziecka.
  Dostęp do zawodów powinien być otwarty, bez sztucznych barier, bo kazdy zgłaszający się tam człowiek to człowiek odciągnięty od komputera, a często z izolacji i samotności.
  Czy wolno używac takich nazw na wyrost. Nie

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...