Kuba 21_life…po prostu niesamowity sportowiec

grudzień 2, 2020 by
Kategoria: U przyjaciół

Ostatnio moja wspaniała Żona próbuje mnie zmotywować i daje szanse… by się porównać do tego co robi Kuba. Ponieważ nie jestem Mistrzem tak jak Kuba, to tylko mogę go pooglądać.To jak jest sprawny i zmotywowany w tym co robi, ja nie mam szans mogę tylko pooglądać, jestem bez szans, a te przysiady…zapomnij. Kuba TAK TRZYMAJ PODZIWIAM JAK TO ROBISZ!

https://m.facebook.com/Kuba-21_life-2254540168149417/

image

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “Kuba 21_life…po prostu niesamowity sportowiec”
  1. Asiap pisze:

    Brawo Kuba!!!

  2. Tato Kuby pisze:

    Na facebooku jest strona polskiego sportowca też Jakuba. Trenuje włączony do grupy w szkole sportowej, bo znalazł własną drogę do sportu wobec polskiej beznadziejności. Pewnie w Polsce też mogłoby być tylu sportowców z ZD, co w Niemczech. Ale musimy zawalczyć o sport dla nich. Skończyć z fikcją jaką zapewniają nam polskie stowarzyszenia, które pobierają niezłą kasę na sport dla naszych dzieci od państwa.
    Może widzieliście, co było na plebiscycie mistrzów sportu . Prezes Honorowy Olimpiad Specjalnych Pani Anna Lewandowska ze sportowcem Paraolimpijskim (brakło sportowca niepełnosprawnego intelektualnie, czy Pani Prezes nie wie gdzie jest prezesem?). Przecież mało kto rozróżni i można taki numer przepchnąć w TV. Dla mnie kompletna żenada.
    Tato Kuby

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...