Kuba talentem sportowym w Niemczech

Maj 9, 2016 by
Kategoria: Sport

W imieniu Taty Kuby i samego Kuby dziękuję Wam za głosy oddane na Kubę. “Wygrał , uzyskał 3306 głosów otrzymując tytuł talentu sportowego na 2016 rok, oczywiście w Niemczech.

http://www.down-sportlerfestival.de/index.php/talentwettbewerb.html

image

…i takie newsy na tej stronie lubię najbardziej. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!

Komentarze

Liczba komentarzy: 4 do “Kuba talentem sportowym w Niemczech”
 1. Małgorzata pisze:

  Gratulacje!!! :)

 2. Tato Kuby pisze:

  Tato Kuby 9 maja 2016

  Cytat, pierwsze zdanie statutu Olimpiad Specjalnych Polska:
  Jesteśmy stowarzyszeniem, którego główną działalnością jest organizowanie treningów i zawodów sportowych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

  Pani Dyrektor Joanna Styczeń
  Zwracam się z zapytaniem Czy jest możliwe, aby mój syn Jakub Wierzcholski wystartował gdziekolwiek na polskich zawodach lekkoatletycznych Olimpiad Specjalnych wiosną 2016 roku. Syn jest zawodnikiem czynnie od wielu lat uprawiającym sport pod kierunkiem trenerów w klubie sportowym i Zespole Szkól Sportowych. Syn został zmuszony do znalezienia sobie miejsca, gdzie może trenować, ponieważ jego sekcja treningów nie prowadziła. Posiada książeczkę zawodnika Olimpiad Specjalnych wystawioną w sekcji w Sosnowcu.
  Proszę o jednoznaczną, najlepiej jednozdaniową odpowiedź.
  Marek Wierzcholski

  Do wiadomości: Pan Mariusz Damentko
  Odpowiedzi znowu brak

 3. Tato Kuby pisze:

  3-go czerwca lecimy do Frankfurtu po odbiór nagrody, otrzymaliśmy oficjalne zaproszenie. Jakub trenuje i jest w świetnej formie. Natomiast Dyrektor Polskich Olimpiad Specjalnych Pani Joanna Styczeń milczy. Pani Dyrektor, co z powszechnością i dostępnością zawodów Polsce. Treningi i zawody to rzecz podstawowa w sporcie. Bez tego nie ma sportu.
  Trenujemy poza fikcyjna sekcją Olimpiad Specjalnych, ale gdzie możemy wystartować?. Dla paraolimpijczyków i pełnosprawnych sportowców to pełnia sezonu
  Proszę wskazać dowolne miejsce w Polsce, gdzie możemy wziąć udział w zawodach lekkoatletycznych wiosną 2016 roku to tam pojedziemy. Czekamy na odpowiedź . Tato Kuby

 4. Tato Kuby pisze:

  Pani Joanna Styczeń
  Sport bez treningu i zawodów. Jak to możliwe pytają koledzy ze szkoły sportowej naszego miasta i klubu Kuby. Oni trenują systematycznie i bez problemów jeżdżą zawody.
  Ja od kilku lat pytam, jak to możliwe Pani Joanno?

  Tato Kuby

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...