“Nasze góry” podziękowania

styczeń 5, 2021 by
Kategoria: Jak może być fajnie

Jeszcze raz chcę podziękować Darkowi i jego ekipie za ten film, gdyż wywołał on wiele emocji u Was, takich samych jak u Darka twórcy tego filmu. Dla mnie film stał się końcem dzieciństwa Janka…zaskoczenie? Oglądając ten film zauważyłem w końcu, że mam WIELKIEGO syna z tego Janka i koniec.

https://www.zespoldowna.info/nasze-gory-oczami-darka-kobasa.html

Ponieważ pojawiają się pytania to postaram się odpowiedzieć na nie, choć trochę.

1.Film jest o uczuciach…a chciałem by był o uznaniu jakim powinni się cieszyć chłopcy tytułem osiągnięć górskich jakie realizują.

2.Najlepszy komplement to chyba ten: “Film jest autentyczny!”

3.Najgorszy komplement…”Jaki on jest wzruszający!”

4.Co po oglądnięciu nauczył mnie film? Rodzina jest najważniejsza i nie ma miary by to ocenić i wartościować.

5.W czym mnie upewnił? Najważniejsze to nauczyć się wspólnie spędzać czas. Jest to chyba skrajnie trudne…a nam się udało.

6.Film jest …pomijam emocje, ale o synach. Brakuje tutaj IWA i wciąż potwierdzam, że on jest dla mnie tak samo ważny, jak Janek i Kamil bohaterowie tego filmu. Film to jedno, a życie to drugie i ono jest najważniejsze.

PODSUMOWANIE.

To był mój ostatni film o emocjach. Teraz czas na pokazanie i uznanie, że osoby niepełnosprawne jak Kamil, Janek też mogą, też chcą i osiągają. Są to szczyty, o których nikt nie umie pomyśleć tak jak oni. Jest to wysiłek inny niż my doświadczamy, ale to jest życie, które warto im zapewnić.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...