Nasze Góry oczami Darka “Kobasa”

grudzień 29, 2020 by
Kategoria: Po prostu życie

To był projekt Oli szefowej Bonitum, czyli miejsca w którym funkcjonuje Kamil. Został sfinansowany ze środków PFRON. Darek “Kobas” zrealizował go, oddając tutaj jego wizję naszego życia i naszej ucieczki w góry, do miejsca gdzie potrafimy żyć inaczej. Dziękuję Im bardzo za poświęcenie podczas realizacji tego projektu, tak jak i całej ekipie, która nam pomagała i nam towarzyszyła.

https://www.youtube.com/watch?v=iPhyUrIpHDo

image

Komentarze

Liczba komentarzy: 3 do “Nasze Góry oczami Darka “Kobasa””
 1. ksenia pisze:

  Dziękuję za ten film – jest lepszy niż niejedna kampania społeczna jeśli chodzi o zdobycie wiedzy o zespole Downa.

 2. Tato Kuby pisze:

  Pani Kseniu, a jaką oglądalność ma taki film jeżeli on ma spełniać funkcję kampanii społecznej. Dotarcie do społeczeństwa i pokazanie bardzo fajnych ludzi z ZD jest niezwykle potrzebne, ale jak to skutecznie zrobić? Ja wymyśliłem sobie,że trzeba to zrealizować lokalnie i np mój syn funkcjonuje w wielu środowiskach ludzi zdrowych. A może taka akcja, program, kampania, czy promocja: Rodzicu zaprowadź swoje dziecko i włącz do klubu sportowego, pracy, szkoły masowej i ……
  Tato Kuby

 3. Mama Jasia pisze:

  Tato Kuby, masz rację. Mój syn chodzi do przedszkola masowego, funkcjonuje w środowisku dzieci normatywnych. Choć czasem jest ciężko, to widzimy, że nie tylko nam jest to potrzebne, ale tym ludziom również. Uczą się obcować z innością, bo przestają się jej bać. O ile z przedszkolem to strzał w dziesiątkę, o tyle ze szkołą nie wiem jak zrobić. Jesteśmy z Warszawy, a mimo to wcale nie jest łatwo znaleźć szkołę, która da szansę, nie mówiąc już o takim programie jak Edukacja Otwarta.
  Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie, które mi dajecie:)

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...