Olimpiady Specjalne mój ulubiony…

wrzesień 17, 2010 by
Kategoria: Filmoteka

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “Olimpiady Specjalne mój ulubiony…”
 1. Tata Kuby pisze:

  Film jest piękny, a uczestnictwo w takiej imprezie dostarcza nie tylko wspaniałych wrazeń, ale powoduje, że jej uczestnicy chcą zostć prawdziwymi zawodnikami. Wierzą, ze sport w ich życiu będzie trwał, będzie codziennie. Wierzą, że systematyczna, porządna praca będzie skutkowała lepszym rezultatem i udziałem w kolejnych zawodach. W zawodach , w których otrzymają równe szanse, a to czy staną na podium będzie zalezało od nich.
  Ogromne, światowe, bogate stowarzyszenie Olimpiady Specjalne powinno tak działać również w Polsce, żeby niepełnosprawni ludzie chcący startowć w zawodach byli prawdziwymi zawodnikami.
  Marek

 2. Tato Kuby pisze:

  Jeździmy na zawody za granicę, a trenujemy sami.10 października byliśmy na zawodach lekkoatletycznych w Bawarii . Było ekstra. Obecnie nasz największy problem to uaktualnienie książeczki zawodnika w fikcyjnej od ponad 10 lat sekcji. Wygląda na to, że nawet tu nie może pomóc największa Pani Dyrektor. Minęło tyle lat, a w Stowarzyszeniu Polskich Olimpiad Specjalnych nic się nie zmienia. Wszystko zależy od ludzi, niestety stale tych samych. Uważam, że w Polsce nie ma prawdziwego sportu dla niepełnosprawnych intelektualnie ludzi.
  Tato Kuby

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...