Po co? Bądź FANEM! ELIOS wciąż trwa.

Wrzesień 22, 2010 by
Kategoria: Filmoteka

Po co ELIOS wielu się pyta. ten film o tym mówi. Pokazuje, że te aktywności w ramach Olimpiad Specjalnych są najlepszym sposobem na integracje, na budowanie pewności siebie.

Bądźcie FANAMI OLIMPIAD SPECJALNYCH!

Komentarze

Liczba komentarzy: 4 do “Po co? Bądź FANEM! ELIOS wciąż trwa.”
 1. trigo pisze:

  Jak nie zapomnę i w pierwszej wolnej chwili, opiszę kilka zabawnych zdarzeń na Igrzyskach. Najfajniejsze to te z ludźmi z zD. Są po prostu niepowtarzalni!!!!
  Tzn zdarzeń na pewno nie zapomnę, tylko czy będę pamiętała, by się nimi podzielić tutaj :lol:

  No, czas do pracy :-D

 2. Tato Kuby pisze:

  Tak-spikerka zachęca, aby rodzice włączyli sie aktywnie do pracy w Olimpiadach. Ja chcę być trenerem swojego syna, chcę móc jeździć z nim na zawody. Chcę zobaczyć listę zawodów w internecie, tak jak to jest w innych krajach. Dlaczego w Polsce jest tyle utrudnień. ? Dlaczego nie ma zawodów lekkoatletycznych? Czy niepełnosprawny polski zawodnik, który startuje raz na kilka lat identyfikuje się jeszcze z Olimpiadami Specjalnymi Polska?Prawie wszystko, co słyszę na tym filmie nie odpowiada temu, co słyszałem w Istebnej w 18-te urodziny mojego syna. Słyszę, że spikerka zachęca rodziców, aby zostawali trenerami- wyraźnie. Spróbujcie. Byliśmy tam zaproszeni obaj. Jechaliśmy z nadzieją. Wróciliśmy zdeterminowani.
  Marek

  Marek

 3. Tato Kuby pisze:

  Dlaczego w Polsce nie ma sportu dla ludzi niepełnosprawnych intelektualnie.
  Bo nie prowadzi tego sportu Ministerstwo Sportu, czyli Państwo, tylko przekazuje kasę Stowarzyszeniom, które kompletnie zawiodły. Tyle
  Czy coś się zmieni. Jeżeli my rodzice nie podziałamy to nie.
  Wszystko zależy od ludzi.
  Tato Kuby

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...