Portal logopedyczny

listopad 8, 2010 by
Kategoria: Uczymy się mówić

Dzięki Sylwii znaleźliśmy ten oto produkt: http://www.elogo.edu.pl/

Po pobieżnym przeglądnięciu portalu wydaje się, że może być ciekawą formą wsparcia dla tych wszystkich rodziców, którzy mieszkają w ośrodkach, gdzie nie mają jakichkolwiek szans na wsparcie logopedyczne, które dla dzieci z ZD są niezwykle potrzebne w kształtowaniu ich zdolności komunikacyjnych.

Oto co piszą autorzy o swojej metodzie :

Co to jest e-logo-lekcja?

E-logo-lekcja to podstawowa jednostka lekcyjna, opracowana przez doświadczonych logopedów i programistów, w której klasyczne ćwiczenia logopedyczne przełożono na multimedialne zabawy przed komputerem. Nowatorstwem e-logo-lekcji jest nie tylko jej interaktywność, ale możliwość współpracy z logopedą on-line, który będzie monitorował pracę dziecka. E-logo-lekcja, jako uzupełnienie tradycyjnej terapii logopedycznej, ma wspierać rodziców i nauczycieli w doskonaleniu wymowy dzieci.”

image

Czekam na Wasze opinie na temat tej strony i proponowanego narzędzia: jarek@zespoldowna.info

Komentarze

1 Komentarz do “Portal logopedyczny”
  1. Rapete pisze:

    Ja postanowiłam spróbować ze swoim synem, bo szkoła tuż-tuż a on nadal sepleni. Kacperek bardzo lubił grać z Ustkiem, najfajniejszą grą była oczywiście ta z armatą;p Zawsze też niecierpliwie odsłuchiwał swoje nagrania. Po każdej lekcji przychodził mi na maila komentarz logopedy, czy wymówił wszystko dobrze i potwierdzenie, że Kacper zrobił e-lekcję. Generalnie – polecam!

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...